środa, 29 marca 2023

Pierwsze zdjęcia księcia Françoisa

 Dzisiaj Dwór Wielkoksiążęcy wydał pierwsze oficjalne zdjęcia urodzonego w poniedziałek księcia Françoisa, drugiego synka księcia Guillaume'a i księżnej Stephanie!

© StudioByC / Céline Maia


Podobnie jak trzy lata temu, zdjęcia wykonała Céline Maia ze studia fotograficznego StudioByC.

Niestety, na pierwsze zdjęcia Françoisa ze starszym bratem musimy jeszcze zaczekać. Jak zdradził książę Guillaume w krótkiej rozmowie z mediami po narodzinach drugiego synka, książę Charles jest zachwycony braciszkiem. "To było bardzo urocze widzieć reakcję Charlesa, kiedy usłyszał o narodzinach Francoisa. Był bardzo podekscytowany spotkaniem z nim, odwrócił się i podszedł prosto do niego. Sprawiło to wiele radości zarówno nam, jak i moim rodzicom", opowiadał dziedziczny książę.


Przy okazji książę powiedział, jak bardzo ze Stephanie cieszą się z narodzin drugiego dziecka, które - jak przyznał - są jednym z najpiękniejszych momentów w życiu każdej rodziny. Relacjonując narodziny synka zdradził, że kiedy ze Stephanie musieli jechać ze szpitala, zadzwonił do wielkiego księcia Henri'ego, który zabrał ze sobą Charlesa. Mały książę spędził z dziadkami cały dzień, a po narodzinach braciszka przyjechał z nimi do szpitala, by go poznać.


4 komentarze:

 1. Cudny jest. Niesamowicie wręcz podobny do taty, te oczy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Uroczy chłopczyk, bardzo sie cieszymy , rodzinie życzymy pomyslności i wielu radości rodznnych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słodziak. Czekam oczywiście na wspólne wystąpienia Charlesa i Françoisa. To będzie podwojona słodycz.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nic dziwnego, że tak bardzo się cieszą. Długo czekali na dzieci i super, że teraz je mają.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.