Kontakt

Jeśli macie do nas jakieś pytania, propozycje lub chcecie po prostu porozmawiać o królewskich listach czy rodzinach, to piszcie  na:

gabriela.royalfamily@gmail.com


martacorrespondence90@gmail.com


4 komentarze:

 1. Hello, you used one of our photos for an article about Aly Khan. Please remove it or add a link back to our website, thank you.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wysłałem mejla :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy są jakieś fabularne filmy o monarchach, np. Widzialem ostatnio film o królu Serbii ciekawy bardzo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że tak, głównie o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Jest np. "Weekend z królem" i "Jak zostać królem" (ten ostatni bardziej dramat historyczny, ale też warty uwagi) o królu Jerzym V, "Królowa" z 2006 przedstawiający losy obecnej królowej po śmierci Diany, "Młoda królowa", "Powiernik królowej" czy "Jej wysokość Pani Brown" o królowej Victorii. Ale też w 2016 miał swoją premierę film "The King's Choice" (Wybó króla) o królu Norwegii Haakonie VII, a w 2019 - "Queen Marie of Romania" - widziałam wersję z polskim lektorem.
   Zapraszam też do 4-częściowej serii Marty, w której przedstawiała filmy i dokumenty o rodzinach królewskich: https://blueblood-royals.blogspot.com/2016/07/krolewskie-filmy-i-dokumenty-cz1.html
   https://blueblood-royals.blogspot.com/2016/07/krolewskie-filmy-i-dokumenty-cz2-wyniki.html
   https://blueblood-royals.blogspot.com/2016/07/krolewskie-filmy-i-dokumenty-cz3.html
   https://blueblood-royals.blogspot.com/2016/08/krolewskie-filmy-i-dokumenty-cz4.html

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.