O Blue Blood


Blue Blood jest stroną poświęconą monarchiom z całego świata. Znajdziecie tutaj informacje na temat rodzin imperialnych, królewskich i książęcych; obecnie panujących, ale i tych zdetronizowanych. Wpisy dotyczą zarówno aktualnych wydarzeń, jak i bardziej historycznych. Dowiecie się także, jak wysłać królewski list i zobaczycie nasze odpowiedzi. Każdy znajdzie coś dla siebie :)Blog powstał 14 października 2014 założony przez Larissę Tudor i od tamtego czasu dwukrotnie zmieniał Autorów. Obecne Autorki, Marta i Gabrysia, dołączyły w lipcu 2016.

Marta

Wielka fanka rodzin królewskich, marzycielka, kolekcjonerka autografów i królewskich odpowiedzi, lubię sport; szczególnie siatkówkę i skoki narciarskie.

Mój drugi blog:


(Kliknij w zdjęcie, aby przejść)


Gabrysia

Fanka rodzin królewskich i książęcych z całego świata. Monarchią interesuję się od 2011, zaczęło się od Księżnej Kate i brytyjskiej rodziny królewskiej, trzy lata później pasja rozwinęła się na dobre i objęła pozostałe monarchie.

Więcej o nas przeczytacie tutaj


Nowych Czytelników serdecznie witamy, mamy nadzieję, że znajdziecie tutaj coś ciekawego dla siebie i zostaniecie na dłużej :)

W razie pytań zapraszamy do komentowania lub kontaktu e-mailowego, a wszelkie propozycje i sugestie prosimy pozostawiać w zakładce Propozycje.

Miłej lektury :)

5 komentarzy:

 1. Fajnie by było, gdyby strona o autorkach została rozwinięta - więcej o zainteresowaniach rodzinami królewskimi, jakieś ciekawostki z prowadzenia bloga itp. Może też coś o dawnych autorkach? W końcu ten blog to także ich zasługa. Według mnie wszystkie zasługujecie na to, by przestać być "tylko imionami" z jednym zdaniem opisu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ok, w takim razie nad tym pomyślimy :)

   Usuń
  2. super stronka trafiłem na nią przypadkiem. Od 20 lat piszę z Głowami Koronowanymi. Wiele z nich znam osobiście, lub znałem bo nie żyją. Wiele z tych osób pomogło mi w życiu. To wspaniały świat. Do dziś mam ponad 20 listów i korespondencji z dworami Królewskimi

   Usuń
  3. sorry ponad 200 listów ;-)

   Usuń
 2. witam może pan napisze coś wiecej o sobie można by artykuł do gazety itp

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.