sobota, 28 maja 2016

Księżna Marie na konferencji, Królowa Letizia na targach książki, komunia w Luksemburgu+więcej

Dania

Wczoraj księżna Marie uczestniczyła w konferencji w hotelu w Odense, jako patron Danish Epilepsy Association. Księżna pełni ten urząd od listopada 2013 roku. Marie miała na sobie sukienkę od Warehouse. 

http://www.newmyroyals.com/http://www.newmyroyals.com/

http://www.newmyroyals.com/Wielka Brytania/Hiszpania

Jako honorowy sędzia zawodów BBC 500 words księżna Camilla wraz z aktorem Tom'em Hiddleston'em odwiedziła The Globe Theatre, aby ogłosić wyniki konkursu. Księżna wygłosiła też przemowę. Po ceremonii, która była też transmitowana na żywo, goście i sędziowie spotkali się na zakulisowym przyjęciu.

Twitter

Twitter

Twitter

Twitter

Twitter

Księżna Camilla i Juan Carlos pojawili się na ślubie Alejandro Santo Domingo i jego narzeczonej Charlotte Wellesley, w Hiszpanii. Alejandro jest wujkiem Tatiany Santo Domingo, żony Andrei Casiraghi, syna księżnej Karoliny z Monako. Na ceremonii było obecnych wielu członków europejskiej arystokracji.


http://www.dailymail.co.uk/


http://www.dailymail.co.uk/

http://www.dailymail.co.uk/

http://www.dailymail.co.uk/
http://www.therealmyroyals.com/Rumunia/Jordania

Księżniczka Małgorzata, jako Prezes Rumuńskiego Czerwonego Krzyża uczestniczyła w spotkaniu zarządu dyrektorów instytucji.

http://www.noblesseetroyautes.com/

Na zaproszenie rumuńskiego kustosza koronnego do Rumunii przybyła z wizytą Muna al-Husajn, matka króla Jordanii- Abdullaha II.


http://www.romaniaregala.ro/

http://www.romaniaregala.ro/


Hiszpania

Król i Królowa Hiszpanii uczestniczyli dziś w Dniu Sił Zbrojnych w Madrycie. Dzień ten jest obchodzony w Hiszpanii od 1978 roku. Początkowo było to wydarzenie tylko wojskowe, ale z czasem przeistoczyło się w bardziej kolorowe i popularne święto.

http://www.therealmyroyals.com/

http://www.therealmyroyals.com/

http://www.therealmyroyals.com/

Wczoraj królowa Letizia była obecna na otwarciu targów książki w Buen Retiro Park w Madrycie. Każdej wiosny Targi Książki w Madrycie są jedną z ważniejszych imprez, na które zbierają się miłośnicy książek i literatury.

http://www.newmyroyals.com/

http://www.newmyroyals.com/

http://www.newmyroyals.com/


Luksemburg

Dzisiaj książę Noah- najmłodszy syn księcia Louis'a i księżnej Tessy przyjął Sakrament Pierwszej Komunii Świętej. Rodzicami chrzestnymi chłopca są: brat Louis'a -książę Guillaume oraz siostra Tessy- Patty Antony. Na ceremonii nie byli obecni: książę Felix, księżna Claire i księżniczka Amalia (powód ich nieobecności nie jest znany), a także książę Sebastian i księżniczka Alexandra (ich nieobecność jest związana ze studiami). Jeśli chodzi o stylizacje,  podoba mi się dzisiejszy strój Marii Teresy. Widzę, że Stephanie coraz częściej ubiera stroje w barwach ciemnego różu, lub z jego elementami, moim zdaniem pasuje do niej ten kolor, ale dzisiejsza sukienka średnio mi się podoba.

Twitter
Wielka Dziedziczna Księżna Maria Teresa i Wielki Dziedziczny Książę Henri

Twitter
Arcyksiężna Kathleen, Arcyksiążę Imre i Arcyksiężniczki: Maria Stella i Magdalena


Twitter
Dziedziczny Wielki Książę Guillaume i Dziedziczna Wielka Księżna Stephanie

Twitter
Książę Louis, Księżna Tessy, Książę Gabriel, Książę Noah
http://www.luxarazzi.com/

http://www.luxarazzi.com/

Twitter

Twitter
http://www.luxarazzi.com/


http://www.luxarazzi.com/

TwitterWczoraj Wielki Dziedziczny książę Henri przebywał Ettelbruck, gdzie zwiedził ścieżkę dydaktyczną, jako patron Fundacji natur&ëmwelt. Organizacja została ufundowana w 1982 roku, Henri jest jej patronem od 2008 roku. 

http://www.luxarazzi.com/

8 komentarzy:

 1. Hej przepraszam że tu pisze,ale czy w twoim liście od króla Grecji pisało że on bardzo chętnie się z tobą zobaczy jak będzie w Polsce i się z tobą skontaktuja? Wow. Zastanawia mnie to. Jak mylisz Asiu, napisali to na serio? Co jak co ale im chyba nie wypada żartować. ;) Jak mylisz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wow. Ale super.Dziękuję za wyczerpującą odpowoedz. A jeszcze mam takie pytanie. Co mniej więcej napisałaś w liście do krola jesli można wiedzieć? ;)

   Usuń
  2. Oo dziękuję. ;) ja też zwykle o tym piszę w listach do royalsów.
   Ps a Podlaska tam może swój nr telefonu w liście ? W końcu mają się z tobą skontaktować; )

   Usuń
 2. Tessy z mężem i dziećmi ładnie wyglądała jak również Wielka księżna Maria Teresa nie podobała mi się stylizacja Stephanie na niedzielne popołudnie pasuje ale nie na komunie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Asiu a czy na twoich odpowiedziach z liechtenstainu i luskemnurga były odreczne podpisy członków rodzin księżnych? A jeśli nie, to na których? Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź. Zależy mi ogromnie na odręcznych podpisać i nie wiem czy lepiej wysłać do Liechtensteinu czy Luksemburga. A niestety mogę wysłać jak na razie tylko jeden. :(
  Pozdrawiam jula

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy to prawda że Harry ze względu na problemy zdrowotne musiał przerwać mecz polo? Dziewczyny z bloga o Harrym tak napisały.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdroszcze Camilli spotkania z Tom'em. On jest cudowny. Swietny aktor:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi się stylizacja Letizii z targów książki, natomiast z Dnia Sił Zbrojnych już niekoniecznie. Moim zdaniem lepiej by wyglądała gdyby żakiet/marynarka cały był biały, a już na pewno bez tych czarnych "ozdobników" na ramionach.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.