poniedziałek, 2 maja 2016

Książę Harry w Toronto, Nowe zdjęcia z Bhutanu+więcej!

Japonia

Dzisiaj Cesarzowa Michiko umieściła jajeczka jedwabników na gałęziach dębów na Cocoonery wewnątrz Pałacu Cesarskiego. Jest to tradycja, Cesarzowa podnosi jedwabniki w celu uzyskania surowego jedwabiu. 

Impreial Family of Japan


Jordania

Król Abdullah II odwiedził fabrykę Al-Safi w Madaba z zokazji Dnia Pracy.

Twitter

Twitter
Wielka Brytania 

Księżniczka Charlotte świętuje dziś swoje 1 urodziny! :)
Księżniczka dostała wiele prezentów z 64 różnych państw i na pewno mnóstwo kartek z życzeniami, a Wy wysyłaliście? ;)

Twitter
Książę Harry przybył dziś do Toronto w związku z Invictus Games. Harry wygłosił przemowę i spotkał się z kanadyjską drużyną, która bierze udział w przedsięwzięciu.

Twitter

Twitter

Twitter
Twitter


Norwegia

Królowa Sonja i Księżna Mette-Marit uczestniczyły w procesie wkopania kamienia węgielnego w miasteczku Vestbaben,  pod siedzibę nowego Muzeum Narodowego w Norwegii.

http://www.kongehuset.no/

http://www.kongehuset.no/
Bhutan

Król i Królowa Bhutanu wraz z innymi członkami rodziny pojawili się na Peling Tsechu przed gigantycznym posągiem Buddy Dordenma.
***

Dodałam na bloga zakładkę "korespondencja", w której będę pokazywać Wam listy otrzymane od członków rodzin królewskich i książęcych, które zbieram już od dawna. Zakładka będzie na bieżąco aktualizowana, więc jeśli macie jakieś pytania to możecie je zadawać w komentarzu.  Jutro pojawią się wyniki ankiety na stylizację tygodnia i także jutro będziecie mogli głosować na stylizację i gif kwietnia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.