niedziela, 15 maja 2016

Audiencja u Króla i Królowej Bhutanu, Emanuele Filiberto na wystawie+więcej!

Bhutan

Dzisiaj Król Jigme Khesar Namgyel Wangchuck osobiście podziękował dziś personelowi medycznemu, który brał udział w porodzie małego księcia i następcy tronu Bhutanu- Jigme Namgyal Wangchuck, a także wyraził uznanie i szacunek za niestrudzoną i nieustającą pomoc dla narodu bhutańskiego. Audiencja miała miejsce w Pałacu Lingkana. Zespół medyczny  składający się z lekarzy i pracowników Ministerstwa Zdrowia jest ściśle zaangażowany w zapewnienie opieki poporodowej.

Facebook


Facebook


Wielka Brytania

Dzisiaj Zara Tindall obchodzi 35 urodziny!


Opublikowano trzy nowe/stare zdjęcia Królowej Elżbiety II z racji oficjalnych obchodów jej 90 urodzin.
W weekend Księżniczki Beatrice i Eugenie razem z matką, Sarah Ferguson były obecne na ślubie Petry Palumbo i Lord'a Lovat.

dailymail.co.uk

dailymail.co.uk
Dzisiaj w Windsorze będą miały miejsce oficjalne obchody 90 urodzin Królowej Elżbiety II. Zdjęcia z uroczystości pojawią się wraz z jutrzejszym postem.


Japonia

13 maja Księżna Kiko i Książę Fumihito spędzili dzień w Bolonii, gdzie udali się do Biblioteki Salaborsa. 

http://www.theroyalforums.com/

Jordania

Król Abdullah II spotkał się ze specjalnym wysłannikiem Prezydenta do spraw Światowej Koalicji przeciw ISIL.

Twitter


Włochy

Emanuele Filiberto był dziś obecny na wystawie “Warhol è Noto”. 

http://www.siciliajournal.it/

2 komentarze:

  1. Patrząc na zdjęcie królowej Elżbiety w czerwonym sweterku, stwierdzam że Lady Louise(nie wiem czy dobrze napisałam jej imię)- córka Sophie i Edwarda to czysta królowa.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.