czwartek, 12 maja 2016

Liebster Blog AwardPo raz kolejny zostałam nominowana do Liebster Blog Award, tym razem przez autorkę bloga Family of Cambridge. Za nominację bardzo dziękuję, ale z racji tego, że już nominowałam we wcześniejszym poście osoby, to tym razem nikogo dalej nie nominuję ;) Oto moje odpowiedzi:

1. Dlaczego postanowiliście założyć swojego bloga?

- Bloga przejęłam od Larissy, ale bardzo się z tego cieszę, ponieważ mogę pisać o wszystkich rodzinach i udostępniać Wam dużo więcej informacji niż wcześniej ;)

2. Wasz idol/autorytet?

- Jest wiele osób, które podziwiam, może lepiej nie wymieniać wszystkich, bo trochę by zeszło :D A jeśli chodzi o idoli... Uwielbiam prawie wszystkich członków rodzin królewskich i książęcych, więc ich wszystkich mogę nazwać swoim,i idolami :D

3. Ulubiona książka?

-  Nie mam jednej ulubioonej, najczęściej czytam kryminały i fantasy.

4. Wasze największe marzenie?

- Chciałabym dostać się na wymarzone studia i pracować w wymarzonym zawodzie, to bardzo ciężka droga, dlatego dużo pracuję nad spełnieniem tego marzenia. Oprócz tego, chciałabym spotkać pewnych członków z rodzin królewskich i książęcych (tu mam już nawet na to plan, ale nie zdradzam na razie, dopóki się nie uda ;) ) i jedno z większych marzeń to nauczenie się: włoskiego, hiszpańskiego i szwedzkiego (a jak to się uda, to na koniec francuski) :D

5. Co lubicie robić w wolnym czasie?

- Czytać przeważnie wszystko o rodzinach królewskich, robić sesje zdjęciowe, słuchać muzyki

6. Na co aktualnie najbardziej czekacie?

- Aktualnie na chrzest Księcia Oscara :)

7. Czego najbardziej się boicie?

Tak jak pisałam wcześniej, stres związany ze szkołą.

8. Wasz ulubiony cytat?

Nie mam takowego.

9. Najpiękniejsze miejsca zwiedzone przez Was?

Wyspa Skiathos ( Grecja)  :)

10. Jakie blogi czytacie najchętniej?

Codziennie wchodzę na blogi, które są w zakładce po prawej stronie bloga ;)

2 komentarze:

 1. A można wiedzieć co to za wymarzone studia?

  Życzę Ci spełnienia marzeń i chęci do ciężkiej pracy. Gdy będziesz ciężko pracować nad swoimi marzeniami to się zaczną spełniać!

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem otwarcie, że studiowanie dwóch kierunków na raz jest bardzo ciężkie- nie tylko pod względem nauki ale zwłaszcza pod względem logistycznym ( połączyć dwa plany w jeden to mega wyzwanie). a wiem to z własnego doświadczenia!!!

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.