niedziela, 1 maja 2016

Królowa Rania w Waszyngtonie, Święto Octave w Luksemburgu+więcej!

Jordania

Wczoraj Królowa Rania uczestniczyła w przyjęciu Bloomberg&Vanity Fair, które miało miejsce w rezydencji francuskiego ambasadora w Waszyngtonie. 

http://www.theroyalforums.com/Król Abdullah II spotkał się z Szejkiem Mohammedem bin Zayed al Nahyan w Abu Zabi- stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Twitter

Twitter


Wielka Brytania

W Wielkiej Brytanii kolejny dzień pełen niespodzianek :) Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć zdjęcia Księżnej Cambridge dla magazynu Vogue, a dziś opublikowano fotografie Księżniczki Charlotte! Córeczka Księcia Williama i Księżnej Kate kończy jutro roczek. Zdjęcia wykonała mama Księżniczki.

Kensington Palace Twitter

Kensington Palace Twitter

Kensington Palace Twitter

Kensington Palace Twitter

Dania

Dzisiaj rano sfotografowano Księżną Mary i Księcia Frederika opuszczających pokład statku Dannebrog. 


Luksemburg

Dziś w Luksemburgu obchodzone jest Święto Octave. Z tej okazji odbyły się uroczyste obchody, na które przybyła para książęca: Wielki Dziedziczny Książę Henri i Wielka Dziedziczna Księżna Maria Teresa, Stephanie i Guillaume, a także ważne osobistości państwowe. 

http://www.wort.lu/

http://www.wort.lu/


http://www.wort.lu/

http://www.wort.lu/
Twitter

Twitter

***

Jeszcze dziś na blogu pojawi się ankieta, w której będziecie mogli wybrać stylizację tygodnia, a jutro kolejna głosowanie- tym razem na gif miesiąca! :)

2 komentarze:

  1. Rania coraz mniej przypomina kobietę z początku małżeństwa... Coraz więcej botoksu itp.

    OdpowiedzUsuń
  2. faktycznie twarz Rani pełna jest botoksu wypełniaczy nici itp

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.