niedziela, 29 maja 2016

Nowe zdjęcia ze ślubu Alejandro i Charlotte, wczorajszy mecz polo, nowe zdjęcia ze Szwecji+więcej!

Monako/Hiszpania/Wielka Brytania

Pojawiło się więcej zdjęć ze ślubu Alejandro Santo Domingo i Charlotte Wellesley. Jak pisałam we wcześniejszym poście, na uroczystości pojawiło się wielu członków europejskiej arystokracji. Nie mogło zabraknąć siostrzenicy pana młodego- Tatiany Casiraghi z mężem Andreą Casiraghi. Oprócz nich byli też obecni: księżna Camilla, król Juan Carlos z Hiszpanii. 

dailymail.co.uk 

dailymail.co.uk 
http://www.therealmyroyals.com/


dailymail.co.uk 

Charlotte Casiraghi została zauważona na zakupach w Rzymie ze swoim synkiem Raphael'em. 

Wczoraj książęta: Harry i William brali udział w charytatywnym meczu polo, z którego fundusze mają zostać przekazane na organizacje charytatywne: Sentabale, Tusk, The Royal Marsden i WellChild. Panowie mają zaplanowaną serię meczów na całe wakacje, które oczywiście mają pomóc organizacjom, którym patronują. W tamtym roku książęta zagrali w ośmiu meczach, z których zebrali £800,000 dla 17 organizacji charytatywnych. Przed wczorajszym meczem na początku zawodnicy się rozgrzali. W pewnym momencie książę Harry źle się poczuł, jednak kontynuował grę do momentu, aż jego drużyna uzyskała przewagę. Harry'emu pomogła służba medyczna, co widać na zdjęciach, ale później musiał już zejść z boiska z powodu problemów z kręgosłupem. Ostatecznie jego drużyna i tak wygrała. Miejmy nadzieję, że nie było to nic poważnego i że książę niedługo będzie mógł powrócić do gry już całkowicie zdrowy.
dailymail.co.uk


dailymail.co.uk

tumblr

tumblr

tumblr

tumblr

Księżniczka Anna i jej mąż kontradmirał Timothy Laurence wzięli udział w obchodach setnej rocznicy Bitwy jutlandzkiej, gdzie zginęło około 6000 Brytyjczyków.

http://www.noblesseetroyautes.com/

http://www.noblesseetroyautes.com/Belgia

Wczoraj wieczorem w Pałacu w Brukseli miała miejsce ostatnia sesja koncertu finałowego Muzyki Klasycznej imienia Królowej Elżbiety. Pojawiła się na niej królowa Matylda z najstarszą córką, księżniczką Elżbietą.

http://www.noblesseetroyautes.com/

http://www.noblesseetroyautes.com/


Szwecja

Księżniczka Madeleine opublikowała na swoim profilu na Facebook'u trzy zdjęcia wykonane po chrzcinach księcia Oscara. Są na nich Madeleine, Estelle i Leonore. Możemy się zatem spodziewać, że zdjęcia pochodzą z oficjalnej sesji, a reszta być może pojawi się jutro. Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam oglądać wspólne zdjęcia małych księżniczek i te należą zdecydowanie do moich ulubionych :)

Facebook

Facebook

Facebook

Jednak jeszcze dzisiaj opublikowano kolejne oficjalne zdjęcia z chrztu księcia Oscara! Czy nie są piękne? ;)
Dania

24 maja królowa Małgorzata II uczestniczyła w nabożeństwie z okazji 600-lecia Katedry w Maribo.

http://kongehuset.dk/

http://kongehuset.dk/

***

Reszta informacji z dzisiejszego dnia pojawi się w jutrzejszej notce. 

1 komentarz:

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.