niedziela, 8 maja 2016

Królowa Elżbieta i Książę Filip w Cardiff, nowe wieści z Albanii+więcej!

Wielka Brytania

Wczoraj Książę Harry spotkał się z dziećmi z fundacji " Give Kids the World Village" i oglądał treningi zawodników biorących udział w Invictus Games. Dziś będzie miała miejsce uroczysta ceremonia otwarcia! Zdjęcia pojawią się na blogu wraz z jutrzejszą notką.

tumblr


tumblr

tumblr

tumblr

Królowa Elżbieta II i Książę Filip oficjalnie otworzyli centrum badawcze na Uniwersytecie w Cardiff. 

Twitter

Japonia

3 maja Księżna Hisako uczestniczyła w ceremonii otwarcia corocznego festiwalu ogrodnictwa, które miało miejsce w Hotelu Okura w Tokio. 

https://imperialfamilyjapan.wordpress.com/

Szwecja/Dania/Holandia/Liechtenstein/Beliga/Japonia/Włochy/Grecja

Dziś w wielu krajach obchodzony jest dzień matki. Szwedzka Księżniczka Madeleine opublikowała na swoim Facebook'u zdjęcie z Nicolasem i złożyła życzenia mamom z okazji ich dnia. 

Facebook
Dzień Matki obchodzony jest dziś też m.in. w: Danii, Belgii, Holandii, Liechtensteinie, Grecji, Japonii i we Włoszech. Jordania

Dzisiaj Król Abdullah II zainaugurował Centrum Terapii Komórkowej na Uniwersytecie w Jordanii.

Twitter

Twitter

Twitter

Albania

Powstała strona internetowa dotycząca ślubu Księcia Leki i Elli , który nawiasem mówiąc odbędzie się 8 października. Na stronie będziecie mogli znaleźć najnowsze informacje dotyczące ceremonii, jest ona dostępna w dwóch językach, tutaj podaję link w języku angielskim. O wszystkich informacjach i tak będę pisać na blogu ;)

*

Zapraszam Was do głosowania w ankiecie na stylizację tygodnia :)

2 komentarze:

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.