poniedziałek, 23 maja 2016

Dwa wyjątkowe listy!

Witajcie :) Dzisiaj otrzymałam dwa wyjątkowe listy. Pierwszy- od Księcia Williama . Na odpowiedź czekałam około miesiąca. Drugi list pochodzi od Króla Grecji- Konstantyna II Greckiego. Odpowiedź dostałam po 6 dniach od wysłania, więc jest to najszybsza odpowiedź jaką dostałam. Oczywiście dostałam piękną kartkę z podziękowaniami, a do tego był dołączony ciekawy list ;)

7 komentarzy:

 1. Gratulacje!
  To ile listów masz już w kolekcji? :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej! Gratuluję Ci odpowiedzi! Muszę przyznać,że odpowiedź od Króla Grecji jest bardzo ciekawa i ładna. Mam do Ciebie prośbę czy mogłabyś podać mi adres do króla Grecji? Chyba też wyślę do niego list. Tym bardziej,że czeka się na odpowiedź bardzo krótko :). Czy masz zamiar napisać urodzinowe listy do księcia Edynburga lub księżnej Gloucester?

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje !!!!! ja także tydzien temu otrzymałem taką samą kartkę i zdjecie pary królewskiej .

  OdpowiedzUsuń
 4. planujesz spotkanie z królem? ;) bardzo fajnie by było, gdyby odwiedził nasz kraj :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie gratuluję! Piękne listy:)
  Asiu czy wysyłałaś życzenia do królowej Elżbiety? Bo ja tak i dziś otrzymałam odpowiedź, która mnie troszkę zaskoczyła - nie był to list od damy dworu tylko śliczna kartka:) Jeśli masz ochotę ją zobaczyć zapraszam na http://martacorrespondence.blogspot.com/p/blog-page.html
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję listów, masz już sporą kolekcję :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.