czwartek, 3 września 2020

Stylizacja tygodnia: 17 - 23 sierpnia

Przez nieuwagę w poprzedniej ankiecie zamieściłam kreację, która nie powinna się tam znaleźć, za co bardzo przepraszam. Z tego też powodu w dzisiejszej ankiecie, do której link znajdziecie tutaj, ponownie możecie na nią zagłosować. Głosowanie potrwa do 5 września do godz. 19.00.

1 - 3

1. Królowa Letizia
2. Księżniczka Victoria
3. Księżna Danica4 - 6

4. Księżna Mary
5. Księżniczka Victoria
6. Księżna Danica

7 - 9

7. Królowa Sonja
8. Królowa Maxima
9. Księżna Danica

Embed from Getty Images

10. Księżna Mary

*** *** *** *** *** ***

W ostatniej ankiecie (LINK) zwyciężyła księżniczka Anne:


Pozostałe wyniki znajdziecie tutaj.

3 komentarze:

  1. Według mnie wygrywają 1 i 10 (szkoda, że nie widać całej 4 - trudno ją ocenić). Co do pomyłki - nic się nie stało! W końcu jesteśmy tylko ludźmi, nie ma ludzi nieomylnych :D Pozdrowienia dla wszystkich

    OdpowiedzUsuń
  2. Również głosuje na 1 wdzięk młodzieńczości i 10 urok klasyki.

    Dodam jeszcze, że choć zawsze podoba mi sie królowa Letizja w swoich kreacjach to jednak już mniej jej coraz większa szczupłość i ta poza na młodą dziewczynę, którą już dawno nie jest a coraz bardziej zaczyna kojarzyć się ze starszą siostrą swoich córek. Nie wiem czy to potrzebne i trochę żałuję bo dotąd zachwycała mnie swoimi stylizacjami.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.