piątek, 28 sierpnia 2020

Stylizacja tygodnia: 10 - 16 sierpnia

 Pora na kolejną tygodniową ankietę. Głosować tradycyjnie możecie TUTAJ do 30 sierpnia do godz. 19.00.

1 - 3

1. Królowa Letizia
2. Księżna Camilla
3. Księżniczka Anne4 - 7

4. Królowa Letizia
5. Księżniczka Leonor
6. Infantka Sofia
7. Wielka Księżna Maria Teresa

8 - 11

8. Księżniczka Leonor
9. Infantka Sofia
10. Królowa Letizia
11. Księżna Danica

12 - 14

12. Królowa Rania
13. Królowa Letizia
14. Księżna Danica

15 - 17

15. Księżna Claire
16. Księżniczka Anne
17. Księżniczka Beatrix

***

W ostatniej ankiecie (LINK) zwyciężyła:


Wyniki ankiety zobaczycie TUTAJ

8 komentarzy:

 1. Nie pamiętam takiej ankiety, w której stawiałbym na księżniczkę Annę. Jej biała suknia jest przepiękna i godna tego, co wyobrażamy sobie pod tytułem Princess Royal.

  OdpowiedzUsuń
 2. 2, 3 oraz 10. Moim zdaniem księżna Camilla i Królowa Maxima są jednymi z nielicznych osób, których nie przytłaczają duże kapelusze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się! Inne panie potrafią zostać przytłoczone nawet przez średnie kapelusze, a Camilla i Maxima radzą sobie z wielkimi tworami i dalej wyglądają świetnie. Może poza fizycznością to też kwestia osobowości i silnego ducha?

   Usuń
 3. 1 - Letizia w delikatnej zwiewnej sukience; miła odmiana od szykownych, minimalistycznych czy nowoczesnych kreacji

  2 - elegancka Camilla w doskonale skrojonym stroju + kapelusz przypominający piękne kapelusze z ery edwardiańskiej

  3 - znakomite połączenie królewskiej elegancji i prostego stylu księżniczki (brak przesadzonych kolorków, głupich ozdóbek itp.) + piękny uśmiech u solenizantki

  7 - nie trawię Marii Teresy, jednak tu wygląda bardzo ładnie: klasycznie, stosownie do wieku i okazji, nowocześnie + świetne połączenie bieli i czerni


  + nie zagłosowałam na numer 16, ale strój to zupełnie inna kategoria i zasługuje na specjalne wyróżnienie. Anna wygląda tu jak prawdziwy badass :D

  OdpowiedzUsuń
 4. cześć, mam pytanie trochę nie na temat - czy jest szansa na zlikwidowanie moderacji komentarzy, czy na razie jednak wciąż jeszcze macie wulgarne czy nieodpowiednie komentarze, przez które wolicie zachować kontrolę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie wolałabym się z tym wstrzymać - obraźliwych komentarzy jest zdecydowanie mniej niż przed wprowadzeniem moderacji, ale jeszcze się zdarzają. Mam jednak nadzieję, że niebawem sytuacja uspokoi się na tyle, byśmy mogły znieść moderację :)

   Usuń
  2. Dzięki za odp :) że też niektórym chce się marnować czas na hejt, chociaż i tak ich "twórczość" nie zostaje opublikowana...

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.