poniedziałek, 28 września 2020

Stylizacja tygodnia: 14 - 20 września

Tym razem wybór spory i przynajmniej dla nas wyjątkowo trudny, dlatego tym bardziej jesteśmy ciekawe, do której z poniższych kreacji powędrują Wasze głosy. Głosować możecie tutaj do 30 września do godz. 20.00.

1 - 3

1. Księżna Marie
2. Księżna Kate
3. Królowa Letizia4 - 6

4. Królowa Letizia
5. Królowa Maxima
6. Księżniczka Victoria

7 - 9

7. Królowa Maxima
8. Księżna Sofia
9. Księżna Laurentien

10 - 13

10. Księżna Stephanie
11. Wielka Księżna Maria Teresa
12. Księżna Claire
13. Księżniczka Amalia

14 - 16

14. Księżniczka Victoria
15. Księżna Mette-Marit
16. Królowa Silvia

17 - 20

17. Księżniczka Eleonore
18. Królowa Mathilde
19. Hrabina Sophie
20. Księżna Mette-Marit

21 - 23

21. Królowa Letizia
22. Księżna Mary
23. Królowa Maxima

24 - 26

24. Księżna Mary
25. Księżna Mette-Marit
26. Królowa Mathilde

27 - 29

27. Królowa Letizia
28. Księżna Charlene
29. Alina Medforth-Mills

**** **** **** **** **** ****

W poprzedniej ankiecie (LINK) stylizacją tygodnia została:


Embed from Getty Images

Podsumowanie wyników znajdziecie tutaj.

7 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Napiszesz mi, co ci się podoba w stylizacji nr 1? Nie znam się na modzie i bardziej oceniam pod względem tego, j a k coś wygląda na kimś niż czy jest modne. Strój Marie wydaje się być na nią za duży. Na dodatek sprawił, że gdzieś zaginęły jej talia i klatka piersiowa. Rozpuszczone włosy również nie pomagają, sprawiając wrażenie jakby szyja jej się skurczyła. Marie jest piękną kobietą a wygląda nieatrakcyjnie w tym stroju...

   Usuń
  2. Może rzeczywiście nie ma talii osy podobnie jak Meghan ale i mnie sie podoba stylizacja Nr 1 może z powodu pewnego luzu całości w odróznieniu np. do perfekcji wszystkich kreacji królowej Letizii, króra coraz częściej stylizuje się na nastolatkę co z kolei mnie zaczyna nie bardzo sie podobac i jakoś nie pasowac do godności jaka piastuje. To zdecydowanie lepiej sobie radzi królowa Maxima zawsze odpowiednio do wieku choc lubi bawic sie modą.

   Usuń
  3. Brak talii osy to nie zarzut z mojej strony. Jak pisałam, Marie jest piękną kobietą. W tym stroju jednak kompletnie tego piękna nie widać. Pomijając to, co już napisałam, kolor fatalnie wygląda w zestawieniu z jej opalenizną. Marie ginie w tym stroju. Cenię luz u royalsów (może dlatego taką sympatią darzę Mette Maritt). Ciężko jednak mi patrzeć na atrakcyjne osoby, które w moim mniemaniu, robią sobie krzywdę ubraniem.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.