czwartek, 12 lipca 2018

Dziewczyna Philipposa, książę i księżna Sussex w Irlandii, audiencje w Pałacu Zarzuela + więcej


Monako

Księżna Charlene ze swoją fundacją odwiedziła miasto Benoni w RPA, aby wziąć udział w Dniu Nelsona Mandeli 2018.

newmyroyals.comnewmyroyals.com

newmyroyals.com

newmyroyals.com


Niemcy

Wilhelmina Pauline Helene - tak swoją córeczkę nazwali dziedziczny książę Bentheim und Steinfurt Carl Ferdinand i księżna Elna-Margret. Dziewczynka urodziła się 22 czerwca (przeczytacie o tym tutaj) i dołączyła do starszego brata, Jonathana. Jednocześnie z imionami dumna mama opublikowała na swoim Instagramie jej nowe zdjęcie.

Instagram


Wielka Brytania

Na zakończenie pierwszego dnia pierwszej wizyty zagranicznej w Irlandii książę i księżna Sussex uczestniczyli w Garden Party.

Twitter

therealmyroyals.com

Twitter

Twitter

Drugi dzień wizyty książę Harry i księżna Meghan rozpoczęli od spotkania z Prezydentem Irlandii i jego małżonką. Następnie odwiedzili Trinity College, wzięli udział w festiwalu sportowym w Croke Park, zobaczyli pomnik upamiętniający ofiary Wielkiego Głodu z XIX wieku oraz odwiedzili Emigration Museum, a na sam koniec spotkali się z młodymi ludźmi na warsztatach DogPatch.

Twitter

therealmyroyals.com

therealmyroyals.com

therealmyroyals.com

Twitter

Twitter

therealmyroyals.com

therealmyroyals.com

therealmyroyals.com

Twitter

Twitter

Twitter

11 lipca księżna Camilla, hrabina Sophie oraz książę Kentu z synem i synową pojawili się na Wimbledonie.

mirror.co.uk

mirror.co.uk

Twitter

Twitter

Twitter

Książę Walii odwiedził dzisiaj Kew Gardens.

Twitter

Twitter

Twitter

Twitter

Dzisiaj królowa Elżbieta przyjęła na audiencji Arcybiskupa Canterbury.

Twitter


Norwegia

Księżna Mette-Marit opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia z wakacji, które rodzina spędza obecnie w południowej części Norwegii.

Twitter

Instagram


Szwecja

Księżniczka Victoria, spacerując ostatnio po parku Haga, spotkała jedną z uczestniczek biegu organizowanym przez organizację Vardaga i Alzheimer's Foundation. Panie rozmawiały przez chwilę o tej chorobie, a księżniczka zgodziła się zapozować do wspólnego zdjęcia.

Instagram


Hiszpania

11 lipca król Felipe uczestniczył w ceremonii mianowania nowych oficerów Academia General Militar.

Twitter

Twitter

Twitter

Dzisiaj królowa Letizia przyjęła na audiencji przedstawicieli Confederación Asperger España oraz Radę Generalną organizacji ONCE, która obchodzi swoje 80-lecie.

therealmyroyals.com

Twitter

therealmyroyals.com

Twitter


Francja

Ostatni mecz Belgia-Francja z uwagą śledzili nie tylko król i królowa Belgów, ale również książę Vendôme Jean, jeden z pretendentów do tronu Francji. Na swoim Facebooku książę pogratulował rodakom zwycięstwa nad Belgami i razem z dwójką starszych dzieci, 8-letnim Gastonem i 6-letnią Antoinette, dołączył do Francuzów świętujących na ulicach Dreux.

Le prince Jean de France Facebook

Le prince Jean de France Facebook

la-couronne.org

Dzisiaj książę wziął udział w inauguracji książki "Dreux, Cité Royale" autorstwa Alexisa Robina z ilustracjami Patricka Forgeta.

la-couronne.org


Dania

W sieci pojawiło się nowe/stare zdjęcie rodziny Mary i Frederika wykonane przy okazji sesji zdjęciowej z okazji 10. rocznicy ślubu pary w 2014.

Twitter


Rumunia

Były książę Nicolas opublikował na swoim Instagramie nowe zdjęcie z narzeczoną.

Instagram


Belgia

11 lipca król Philippe przyjął na audiencji Prezydenta Afganistanu.

Twitter


Holandia

Królowa Maxima dzisiaj odwiedziła Young Lady Business Academy.

Twitter

therealmyroyals.com

therealmyroyals.com


Grecja

Latem zeszłego roku poznaliśmy chłopaka księżniczki Theodory KLIK, w tym roku swoją dziewczynę "przedstawił" natomiast książę Philippos. Jest nią Nina Flohr, urodzona w Szwajcarii i wychowywana w USA i Wielkiej Brytanii, która pracuje w firmie VistaJet, prywatnych odrzutowców, którą założył jej ojciec. Nie wiadomo, w jakich okolicznościach ani kiedy dokładnie para się poznała, wiadomo natomiast, że spotykają się już od jakiegoś czasu. W ubiegłą sobotę, 7 lipca, pojawili się razem na ślubie lorda Edwarda Spencer-Churchill'a i Kimberley Hammerstroem w Oxfordshire.

Instagram

Skoro już jesteśmy przy Theodorze, to 10 czerwca skończyła 35 lat. Swoje urodziny świętowała w gronie przyjaciół i chłopaka.

Instagram

Tymczasem księżna Tatiana ostatnie trzy tygodnie spędziła, ciesząc się latem, z przyjaciółmi i rodziną. Jak napisała dzisiaj po tej przerwie zamieszczając poniższe zdjęcia to był wspaniały czas, w czasie którego nie tylko odpoczęła, poświęciła czas najbliższej rodzinie, odświeżyła stare znajomości, ale też zawarła nowe.

Instagram

Instagram

Instagram

Instagram

Instagram

Instagram

5 komentarzy:

 1. Sophie i Letizia wyglądały prześlicznie w lekkich,letnich sukienkach.
  Miejmy nadzieję,że szykują się dwa śluby w Grecji.
  Mała Wilhelmina jest przesłodka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedyny blog, który zawiera bieżące informacje. Brawo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Charlene jest okropnie brzydka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Charlene z Monako (podobnie jak i Ranię z Jordanii) podejrzewam o stosowanie jakichś wypełniaczy, no. botoksu. I jedna i druga, niby nie stare, ale starzejące się, niby ładne/piękne, ale coraz brzydziej wyglądające. Twarze niby gładkie, ale bez wyrazu, bez mimiki i coraz bardziej "napuchnięte" .

  Meghan z twarzy ładna, młodziej wygląda niż ma lat, ale jest strasznie chuda, szczególnie w łydkach. Ta chudość brzydko wygląda, przydałoby jej się z 10 kg nawet. Kreacje różne nosi i ładniejsze i brzydsze.

  Hrabinę Sophie bardzo lubię. Zawsze uśmiechnięta i ładnie, kobieco ubrana.

  Letycja też ładnie ubrana, ale moim zdaniem, też za chuda, mogłaby przytyć.

  Pary z Rumunii nie lubię. Ani ona ani on, nie wydają mi się szczerzy (raczej wyrachowani), poza tym za nim ciągnie się smród po, do dziś niewyjaśnionej, aferze z nieślubnym dzieckiem...

  Co do książąt z Grecji... Sympatia księcia, wg mnie, niezbyt urodziwa. Ciekawe czy coś z tego będzie. Księżniczka Teodora miła, sympatyczna, ale widać, że ma tendencję do tycia. I nie jest już pierwszej młodości. Jeśli chce mieć rodzinę, a szczególnie dziecko/i, to powinna już o tym myśleć i działać. Księżna Tatiana super, piękny ma uśmiech, zawsze uśmiechnięta i pogodna. Szkoda, że nie ma dzieci...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. szkoda,że anonim nie może się podpisać ,łatwo wszystko krytykować,każdemu przypiąć łatkę,nic nam do ich życia,żyjmy swoim życiem ,dajmy żyć innym,nie napisałabym tego jakby anonim przedstawił się a nie chronił swoją pseudo prywatność,przy tym krytykująć ich nie znając ich życia

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.