wtorek, 3 lipca 2018

Królewska korespondencja : Luksemburg, Wielka Brytania, Szwecja, Liechtenstein, HanowerPo dość długim czasie wracamy do Was z postem o naszych królewskich listach. Zapraszamy do czytania!

Gabrysia

4 czerwca otrzymałam odpowiedź z Wielkiej Brytanii od księcia Williama i księżnej Kate. W kopercie znalazłam karteczkę z podziękowaniami za życzenia z okazji 7. rocznicy ślubu. Zdjęcie do kartki nie jest nowe, użyto go również w zeszłym roku, ja jednak bardzo się z niego cieszę, ponieważ rok temu nie dostałam odpowiedzi. Czekałam miesiąc i kilka dni.7 czerwca natomiast przyszła karteczka z podziękowaniami za życzenia urodzinowe księżniczki Charlotte. Użyto zdjęcia, które wydano w tym roku, kiedy księżniczka szła po raz pierwszy do przedszkola. Czekałam nieco ponad miesiąc.

27 czerwca otrzymałam kolejną kartkę z Wielkiej Brytanii, odpowiedź z okazji narodzin księcia Louisa. Do kartki użyto jednak nie zdjęcia spod szpitala, ale pierwszej oficjalnej fotografii wykonanej przez księżną Kate. Czekałam prawie dwa miesiące.


Marta

7 lutego wysłałam życzenia  urodzinowe do Księżnej Stephanie i Księżniczki Alexandry. Po trzech tygodniach nadeszły odpowiedzi.


7 czerwca otrzymałam odpowiedź od Księżniczki Charlotte. Czekałam pięć tygodni.
12 czerwca dotarła do mnie odpowiedź od Księcia Feliksa. Czekałam 20 dni.18 czerwca natomiast przyszła wiadomość z podziękowaniem za życzenia urodzinowe wysłane do Księcia Carla Philipa. Czekałam miesiąc i 11 dni.


25 czerwca otrzymałam karteczkę z podpisem Księcia Alois'a z Liechtensteinu w odpowiedzi na życzenia urodzinowe. Czekałam tylko 17 dni.26 czerwca natomiast otrzymałam jedne z piękniejszych odpowiedzi:)

Pierwsza to śliczna fotografia Księcia Louis'a w odpowiedzi na gratulacje wysłane do Kate
 i Williama. Nadeszła dokładanie po dwóch miesiącach. Co ciekawe otrzymałam dwie takie same karteczki :)

Druga przesyłka przyleciała z Hanoweru:) Jest odpowiedzią na mój list do Księżnej Ekateriny.

W środku znalazłam trzy piękne kartki, w każdej parę słów odręcznie napisanych przez Ekaterinę.
Dziś natomiast otrzymałam odpowiedź na życzenia ślubne które wysłałam do Księcia Harry'ego i Księżnej Meghan. Zdjęcie pochodzi z oficjalnej sesji ślubnej i moim zdaniem jest przepiękne:) Czekałam miesiąc i 23 dni.


A co tam u Was? Dostaliście ostatnio jakieś listy?

9 komentarzy:

 1. Gratuluję odpowiedzi. Ja dostałam od Charlotte na początku czerwca i cisza na razie. A wysłałam z okazji narodzin Louisa, rocznicy ślubu K&W i ślubu M&H.

  Powoli tracę nadzieję że te pozostałe dotrą.
  Marto na jaki adres pisałaś do Ekateriny.
  Dzisiaj postanowiłam do niej napisać. Wchodzę na bloga a tu taka niespodzianka. Widać warto!
  Dziękuję za odpowiedź
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! Odezwij się proszę do mnie na maila:)

   Usuń
  2. Oczywiście ale dopiero po południu.
   ania_lroyal

   Usuń
 2. Gratulacje odpowiedzi piękne zwłaszcza ta od Ekateriny ❤ tak się cieszę że zaczęli odpisywać z okazji ślubu Haarrego będę teraz obsesyjnie zaglądać do skrzynki po kilka razy dziennie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękujemy! Na pewno wkrótce otrzymasz swoją odpowiedź:)

   Usuń
 3. Warto było napisać do Ekateriny -piękny gest z jej strony.Odpowiedzi z brk,jak zawsze śliczne.Szkoda tylko,że nie przesyłają zdjęć z Luksemburga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, zwłaszcza że takie osobiste odpowiedzi cieszą najbardziej! Jeśli chodzi o Luksemburg to trzeba mieć szczęście żeby otrzymać zdjęcia, ale czasem się to zdarza:)

   Usuń
 4. BRK nie zawodzi:) Zawsze wysyłają piękne zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdeczne gratulacje odpowiedzi !
  Miłego dnia !
  Życzę dalszych niezwykłych listów królewskich :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.