niedziela, 15 lipca 2018

Królewscy Fani - jak to się zaczęło? cz. 10
Kochani! Dziś zapraszamy Was do zapoznania się z historią Olgi z bloga o Księżnej Mary klik


by Olga

Od jak dawna interesujesz się rodzinami królewskimi i jak to wszystko się zaczęło?
Rodzinami królewskimi zaczęłam się interesować w 2010 roku, gdy przypadkowo natrafiłam na artykuł na temat najpiękniejszych królowych świata i tak poznałam królową Ranię. Później dowiedziałam się o Kate Middleton i z niecierpliwością oczekiwałam na jej ślub z księciem Williamem. A później zaczęłam poznawać po kolei wszystkie monarchie.
Która rodzina królewska jest Twoją ulubioną? Którą księżną / królową podziwiasz najbardziej i za co?
Chyba nikt się nie zdziwi, jeśli powiem, że to duńska rodzina królewska jest moją ulubioną. Ale lubię też brytyjską rodzinę i szwedzką. Najbardziej podziwiam księżną ary za jej zaangażowanie w pracę na rzecz praw kobiet i dziewcząt, która nie ogranicza się tylko do wygłaszania okazjonalnym przemówień, ale wyjeżdża na liczne misji humanitarne. 
Ale w najbardziej w pamięci utkwiło mi ostatnie przemówienie na gali z okazji 50 urodzin księcia Fryderyka, które było niezwykle śmieszne, ale i wzruszające. 

Który książę / król jest według Ciebie najprzystojniejszy? 
Hmm trudne pytanie. Nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Ale myślę, że w czołówce znalazłby się książę Fryderyk oraz król Felipe. Nie umiem zdecydować, który z nich jest najprzystojniejszy. 


 Czy często wysyłasz listy do członków rodzin królewskich? Która otrzymana odpowiedź jest Twoją ulubioną? 
Staram się wysyłać listy co miesiąc, choć muszę przyznać z przykrością, że nie zawsze mi się to udaje. Myślę, że list, który otrzymałam od Miguela Heada, sekretarza księcia Williama jest moją ulubioną odpowiedzią.  No i kartki, które podpisała księżna Charlene to takie perełki w mojej kolekcji.

Czy zbierasz jakieś pamiątki związane z rodzinami królewskimi ( filmy, wycinki z gazet, czasopisma, książki, gadżety)? 
Tak, zbieram. I trochę mi się tego zebrało, ale nie mogłabym sobie tego odmówić. Są to wyjątkowe dla mnie pamiątki i mam nadzieję, że moja kolekcja będzie się cały czas rozrastać.

Z jaką monarchinią chciałabyś się spotkać w przyszłości i dlaczego?
Chciałabym się spotkać z holenderską parą królewską, gdyż miał okazję widzieć ich w czasie ich wizyty w Polsce, gdy składali kwiaty pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza. Królowa Maxima jest osobą, od której bije radość, a jej uśmiech jest zaraźliwy. A jej zaangażowanie jako specjalny wysłannik sekretarza ONZ jest godna podziwu. 

Gdybyś mogła zamienić się na jeden dzień w księżniczkę / królową to którą byś wybrała i dlaczego?
Na jeden dzień chciałabym chyba zostać księżniczką Victorią, która mimo tego, że ma bardzo pracowite dni to ma okazję poznawać wiele ciekawych osób. Ale w dniu, w którym miałabym być księżniczką Victorią pragnęłabym odbyć jedną z wizyt krajowych, aby poznać niezwykłe uroki Szwecji. 

Co sądzisz o nowej brytyjskiej Księżnej? Czy według Ciebie dobrze sobie radzi? Jak podoba Ci się jej styl?

Myślę, że księżna Meghan poradzi sobie w nowej roli. Jej dotychczasowe zaangażowanie humanitarne jeszcze przed ślubem oraz doświadczenie z mediami pomogą odnaleźć się jej w nowej roli. Meghan z przytupem weszła do rodziny królewskiej odbywając stosunkowo dużo wyjść, jestem ciekawa jak dalej się rozwinie. Styl to kwestia gustu, choć niektóre ubrania chciałabym mieć w swojej szafie, szczególnie ubrania dość klasyczne. 

by Olga

by Olga

by Olga

by Olga

by Olga

by Olga

by Olga

by Olga

by Olga

by Olga

Olgo, serdecznie dziękujemy, że podzieliłaś się z nami swoją piękną kolekcją!

4 komentarze:

  1. Nie wiem czy jest to dostępne w całej Polsce, jednak ja ostatnio natrafiłam na puzzle z holenderską rodziną królewską: Beatrix, Maxima z mężem (razem). I były w bardzo przystępnej cenie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kolekcja listów mnie urzekła- razem przedstawiają się imponująco.

    OdpowiedzUsuń
  3. A Wam dziewczyny dziękuję za zaproszenie do udziału w tej serii :-)

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.