wtorek, 12 września 2017

Księżniczka Theodora przedstawiła chłopaka pod fałszywym nazwiskiem?


Dzisiaj mamy dla Was artykuł opublikowany przez hiszpański serwis El Mundo dotyczący zdjęć opublikowanych na Instagramie przez księżniczkę Theodorę w sierpniu, które przedstawiają księżniczkę z chłopakiem i kilkorgiem przyjaciół. Według El Mundo, księżniczka przybyła do Grecji na wakacje, aby przedstawić rodzinie chłopaka, z którym wkróce ogłosi zaręczyny. Magazyn podaje też bliższe informacje na temat potencjalnego przyszłego narzeczonego Theodory, który do tej pory znany był jako "Toni". Przypisy w nawiasach są autorstwa Blue Blood, a tekst jest oryginalny.

Instagram


W przeciwieństwie do diaspory hiszpańskiej rodziny królewskiej, ponownie podczas tych wakacji bratu Doñii Sofii, Konstantinosowi z Grecji, 77, i jego żonie Anne - Marie, 71, udało się zgromadzić w ich rezydencji w Porto Heli wszystkie dzieci i wnuki. Jednak wielkim protagonistą [główny aktor w teatrze starożytnej Grecji] w tym roku okazała się Theodora, 34, jego młodsza córka i aspirująca aktorka mieszkająca w Los Angeles. Powodem jest to, że przybyła na to tradycyjne rodzinne spotkanie w towarzystwie swojego chłopaka, młodego łamacza serc, który do tej pory znany był jako Toni, choć milczano na temat jego danych. Chociaż para urządziła sobie wypad na wyspę Santorini, większość czasu spędzali w domu z resztą rodziny, co wydaje się sugerować  ostateczne poparcie dla tego związku i co wzbudziło pogłoski o nieuchronnych zaręczynach. Nie wspominając o tym, że jej brat Pavlos, spadkobierca dynastycznych praw, po raz pierwszy skomentował zdjęcia z tym chłopakiem, które Theodora opublikowała na Instagramie w te wakacje.

Instagram

Być może dlatego tajemnica wokół tożsamości chłopaka Theodory została wreszcie rozwiana, dzięki przyjacielowi księżniczki, który ujawnił, że w rzeczywistości nie nazywa się on Toni, ale Matthew J. Kumar, dla przyjaciół Matt, mieszka w Los Angeles, gdzie jest adwokatem z dobrze zapowiadającą się przyszłością. Absolwent prawa prywatnej szkoły adwokackiej La Verne w Kalifornii specjalizuje się w sprawach o odszkodowanie, zwłaszcza ofiar katastrof lotniczych, a nawet współpracuje z kilkoma kancelariami prawnymi skupionymi w tej dziedzinie, jako Kreindler Company.

Instagram

Jego romans z księżniczką Theodorą, który trzymany był w wielkiej tajemnicy, rozpoczął się w raczej romantyczny sposób, jak ujawnia niemiecki magazyn Bunte, ponieważ Matt początkowo nie wiedział, że jest ona córką króla do momentu, gdy sama mu się do tego przyznała. Ich związek ujrzał światło dzienne w lipcu zeszłego roku, kiedy bratanica Doñii Sofii podzieliła się swoim zdjęciem z Mattem na ślubie bliskich przyjaciół w Teksasie w obrządku hindi, kiedy po raz pierwszy pozowali ubrani w egzotyczne stroje. Później udali się w podróż do Tajlandii i Gwatemali, a Nowy Rok przywitali w Amsterdamie; o wycieczkach Theodora poinformowała na swoim Instagramie, jak również o scenie namiętnych pocałunków, które potwierdziły romans. Niemniej jednak nadal nie ujawniła najmniejszej informacji na temat swojego towarzysza.

Instagram

4 lutego prawnik towarzyszył Theodorze na ślubie Philipposa Lemosa i Mariany Goulandris, członków potężnych greckich rodzin, w Orthodox Cathedral [cerkwi prawosławnej St. Sophia] w Londynie, na którym para królewska Holandii i inni członkowie także się pojawili. Zostali oficjalnie uznani za parę, kiedy jej rodzice, król Konstantinos i królowa Anne-Marie, jej bracia oraz jej ciotka królowa Sofia uczestniczyli w rodzinnym spotkaniu z jej rodziną w Grecji w ostatnim tygodniu sierpnia.

Instagram

Gest królowej Emérity [chodzi o królową Sofię] powiadomił, że małżeństwo jest na horyzoncie. Podczas tańca "Isaías", który stanowi kulimnację w obrządku prawosławnym, kiedy młoda para wędruje wokół ołtarza, Doña Sofía odwróciła się do Theodory i uśmiechnęła się, mówiąc: "Ty będziesz następna".

Instagram

Później Matt miał także okazję poznać króla Felipe na przyjęciu organizowanym przez Pavlosa, greckiego następcę tronu, w jego angielskiej posiadłości 1 lipca z okazji jego 50. urodzin. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższej przyszłości hiszpański monarcha stanie się jego kuzynem.Źródło: elmundo.es (link tutaj)

4 komentarze:

  1. Fajnie by było gdyby doszło do ich ślubu. Toni, czy też raczej Matt ;) wydaje się być dobrą partią :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Czas najwyższy dla Theodory. Życzę szczęścia i jak najszybciej ślubu!

    OdpowiedzUsuń
  3. Jestem pod wrażeniem. Bardzo dobry artykuł.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.