wtorek, 1 grudnia 2015

Nowe zdjęcia+ były książę Rumunii zostanie... ojcem?

Pojawiło się nowe zdjęcie Bhutańskiej Pary Królewskiej w związku z grudniową kartką kalendarzową.

yellow.bt

Przy postach z ostatnich wyjść Jetsun narzekaliście, że w ogóle nie widać po niej ciąży, dlatego najnowsza fotografia z pewnością Was ucieszy.
Na zdjęciu widzimy Króla Jigme, który czule trzyma swoją żonę za ciążowy brzuszek. Z tyłu widzimy Pałac Królewski.

Na razie nie wiadomo, czy pomysł z kalendarzem będzie kontynuowany. Biorąc jednak pod uwagę, że cieszy się on ogromną popularnością i że niedługo na zdjęciach będą już trzy osoby, Pałac najprawdopodobniej zdecyduje się na publikowanie kolejnych zdjęć.

Grudniową kartkę z kalendarza możecie pobrać w dowolnym rozmiarze TUTAJ.
***Wczoraj swoje pięćdziesiąte urodziny świętował Książę Fumihito. Z tej okazji Pałac Cesarski opublikował nowe zdjęcie Księcia z rodziną.
Swoją drogą, chyba nigdy nie zrozumiem, dlaczego na prawie wszystkich oficjalnych fotografiach Japońskiej Rodziny Cesarskiej jest motyw czytania lub pokazywania czegoś w książce...

imperialfamilyjapan.wordpress.com


Z kolei dzisiaj Księżniczka Aiko skończyła 14 lat. Również pojawiło się jej nowe zdjęcie.

imperialfamilyjapan.wordpress.com
***Jak zapewne pamiętacie, w sierpniu Król Mihai z Rumunii pozbawił swojego wnuka tytułów i praw do tronu. Jako że Książę Nicolae (obecnie Nicholas Medforth-Mills) cieszył się ogromną popularnością w Rumunii, wciąż nie ustają spekulacje co było powodem tej szokującej decyzji (więcej o kontrowersjach i nieścisłościach związanych z tą sprawą pisałam TUTAJ i TUTAJ).

jurnal.md


W sobotę pojawiła się kolejna teoria, która miałaby ją tłumaczyć. Podobno Nicholas zostanie... ojcem.
Rumuńska gazeta Flux24 przedstawiła obszerną historię, w której powodem utracenia tytułów jest nieślubne dziecko.

Nicoleta Cirjan jest współzałożycielką i konsultantką ds. komunikacji w MAINO- organizacji non-profit, która ma na celu polepszenie strategii komunikacji biznesowej. Ukończyła kilka kierunków studiów: nauki społeczne, komunikację i public relations oraz marketing.

Nicoleta Cirjan/ flux24.ro

Nicholas i Nicoleta poznali się w maju, podczas serii kilku eventów związanych ze zbiórką pieniędzy dla dzieci autystycznych. Polegała ona na tym, że chętni, w tym ówczesny książę i panna Cirjan, mieli pokonać określoną trasę rowerem.

Nicholas i Nicoleta w maju/ flux24.ro

Wg. gazety Nicoleta, która niedawno zakończyła swój sześcioletni związek z innym mężczyzną, zaszła w nieplanowaną ciążę z Nicholas'em pod koniec maja. O swoim błogosławionym stanie dowiedziała się w lipcu. Z kolei ostatnie publiczne wystąpienie Nicholas'a miało miejsce dokładnie 28 lipca.

Jak przyznała na swoim blogu Cirjan, rozważała aborcję, do której gorąco namawiał ją ojciec dziecka. Ostatecznie zdecydowała się urodzić i zatrzymać dziecko. Odmówiła podania, kto jest jego ojcem . Przyznała tylko, że nic do siebie nie czują oraz nie planują małżeństwa. Dziecko, a konkretniej dziewczynka, ma przyjść na świat na przełomie stycznia z lutym.

flux24.ro

Chociaż ustalenia Flux24 układają się w dosyć spójną całość, to ani rzecznik Rodziny Królewskiej, ani sama Cirjan, nie skomentowali na razie tych doniesień.
Warto jednak zauważyć, że w swoim oświadczeniu dotyczącym pozbawienia wnuka tytułów i miejsca w sukcesji, Król Mihai stwierdził, że głowa rodu powinna cechować się skromnością, zbalansowaniem i moralnością. Czyżby za tymi budzącymi nieścisłości słowami, krył się nowy, prawdopodobny powód tej szokującej decyzji?

thedailybeast.com


yellow.bt, royalmusingsblogspotcom.blogspot.com

6 komentarzy:

 1. Zdjęcie z Bhutanu jest przepiękne! Za to te japońskie w ogóle mi się nie podobają :/ Co do historii z Nicholasem wydaje się ona dziwna ale i bardzo prawdopodobna... chyba nikt takiej teorii jak ta z nieślubnym dzieckiem nie podejrzewał.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdjęcie z Bhutanu najpiękniejsze ze wszystkich. Takie piękne podsumowanie roku :)
  Co do Japonii, to zdjęcia wyglądają tak, jakby były robione w latach 60-70. Pomimo wszystko, Aiko i Fumihito życzę wszystkiego najlepszego :)
  Ostatnia wiadomość mnie zaskoczyła. Nie wydaje mi się to prawdą, Nicolae cieszy się dużą popularnością w Rumunii. Myślę,że gdyby doniesienia okazały się prawdą, to Rumuni wybaczyliby mu to.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcie grudniowe jest śliczne! Japońskich zdjęć RK też nigdy nie zrozumiem :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak to jest jak starsze pokolenia chce rządzić młodym :/ - jeśli poszło o dziecko to moim zdaniem Król powinien się wstydzić.

  Aiko trochę wyładniała.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne zdjęcie z Bhutanu. A wiadomo, czy taki kalendarz będzie też w następnym roku?

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.