niedziela, 6 grudnia 2015

Rania z wizytą w Basmet Al-Khair

jordanianroyals.tumblr.com

2 grudnia Królowa Rania odwiedziła wioskę Allan, w dystrykcie Zai. Spotkała się tam z pracownikami i podopiecznymi Charytatywnego Stowarzyszenia Basmet Al-Khair na rzecz Kobiet, by poznać bliżej ich pracę i projekty.


jordanianroyals.tumblr.com

Królowej przedstawiono historię organizacji, jej główne projekty i osiągnięcia. Następnie Rania poznała członkinie Stowarzyszenia Hydraulika i Współpraca Energetyczna, który jest jednym z projektów Basmet Al-Khair. Zostało ono założone w czerwcu 2015r. przez grupę kobiet- hydraulików, które otrzymały szkolenie i certyfikat uprawniający je do wykonywania tego zawodu dzięki innemu projektowi Besmet Al-Khair.

jordanianroyals.tumblr.com

jordanianroyals.tumblr.com

Później Rania odwiedziła przedszkole będące również częścią działalności Stowarzyszenia. Dzieci specjalnej troski uczą się w nim angielskiego i arabskiego, a także uczęszczają na zajęcia wychowania fizycznego.

jordanianroyals.tumblr.com

Pod koniec swojej wizyty jordańska Królowa spotkała się z grupą kobiet z Allan Cultural Forum. Panie rozmawiały na temat różnych projektów kulturowych, które powstały w tym regionie. Na koniec Rania powiedziała, że jest dumna z ich osiągnięć.

jordanianroyals.tumblr.com

jordanianroyals.tumblr.com
 

Królowa miała na sobie bardzo podobny strój do tego, który jej córka Iman miała na sobie w 2013r.

jordanianroyals.tumblr.com

jordanianroyals.tumblr.com***Nie zapomnijcie zajrzeć do poprzedniego posta, a także wziąć udział w ankiecie ;)jordanianroyals.tumblr.com

2 komentarze:

  1. Bedziesz robila stylizavje roku tak jak poprzednio? Jesli tak to propunuje ranie. Sophie z lichtensteinu. Tessy . Beatrice borromeo itd :):):)

    OdpowiedzUsuń
  2. świetny post! :)
    zapraszam do obserwowania ----> http://familyofcambridge.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.