wtorek, 29 grudnia 2015

Chrzciny Mafaldy Wilson+ więcej

Portal Mittelbayerische donosi, że Mafalda Wilson została ochrzczona pod koniec listopada w Ratyzbonie. Informację tą potwierdził rzecznik rodziny Thurn und Taxis.

mittelbayerische.de

Uroczystość poszła zgodnie z planem- bez obecności mediów, w ścisłej tajemnicy. Rzecznik oświadczył, że nie zostaną również upublicznione żadne zdjęcia z tego wydarzenia, ani zdjęcia małej Mafaldy. Nie znamy również rodziców chrzestnych dziewczynki.

Mafalda Beatrix Maria, bo tak brzmi jej pełne imię, jest jedynym dzieckiem Księżniczki Marii Theresii von Thurn und Taxis i Hugo Wilsona. Na co dzień mieszka z rodzicami w Londynie, gdzie również przyszła na świat 21 sierpnia 2015r.

mittelbayerische.de

Choć paparazzi i kamery nigdy nie były dla Marii Theresii czymś obcym, to Księżniczka postanowiła na razie nie publikować żadnych zdjęć swojej córki. Mniej więcej wiemy jednak jak wygląda Mafalda, dzięki rysunkom wykonanym przez jej babcię, Księżną Glorię.

royalwatcherpoland.blogspot.committelbayerische.de, twitter.com
***Jeśli chodzi o notki do końca roku, to polecam się Wam dobrze zastanowić, bo już jutro będziecie mogli zdradzić swoje przewidywania w notce Co przydarzy się "royalsom" w 2016r.?. Z kolei w Sylwestra zapraszam Was na Podsumowanie roku 2015, w którym, tak jak w notce z zeszłego roku, znajdą się wszystkie najważniejsze wydarzenia 2015r.

2 komentarze:

  1. Jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie, to pomyślałam: Co tam robi Stephanie? ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super, zastanowię się, co napisać jutro :)

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.