czwartek, 24 grudnia 2015

Nowe zdjęcia ze ślubu Cynthii, urodziny Cesarza Akihito+ życzenia

Magazyn Hola! opublikował nowe zdjęcia ze ślubu Cynthii Rossi i Benjamina Rougeta.

us.hola.com

Dzięki nowym fotografiom możemy lepiej przyjrzeć się sukni panny młodej. Jak widzimy, jest ona dosyć prosta, ale i elegancka, z długimi rękawami.

Okazuje się również, że Księżniczka Eugénie, Książę Louis i Książę Alphonse byli obecni na ślubie cioci, a cała rodzina pozowała do wspólnego zdjęcia.  

elperiodico.com
***imperialfamilyjapan.wordpress.com

Wczoraj Cesarz Akihito skończył 82 lata. Z tej okazji, jak co roku, pełnoletni członkowie Rodziny Cesarskiej pojawili się na balkonie, by móc podziękować Japończykom za życzenia dla władcy.

Solenizant wraz z żoną/ imperialfamilyjapan.wordpress.com

Księżna Masako/ imperialfamilyjapan.wordpress.com

Księżniczki Mako i Kako/ imperialfamilyjapan.wordpress.com

imperialfamilyjapan.wordpress.com


hola.com, imperialfamilyjapan.wordpress.com
***Kochani! Dziękuję Wam za wszelkie życzenia świąteczne i urodzinowe, które otrzymałam od Was na blogu, mailu i Twitterze.
Ze swojej strony chciałabym Wam życzyć dużo zdrowia, radości, pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń oraz, żeby rok 2016 był dla Was lepszy od poprzedniego. A koleżankom i kolegom blogerom życzę ponadto dużo wytrwałości, weny i radości z pisania.


3 komentarze:

  1. Dziękuję! Tobie również życzę radosnych, pogodnych i zdrowych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych wśród rodziny i przyjaciół, a w Nowym Roku pomyślności, samych sukcesów i energii, abyś nadal prowadziła swojego wspaniałego bloga z taką samą pasją jak do tej pory :) Wesołych Świąt!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja życzę Ci dużo miłości, radości, świąt spędzonych w gronie najbliższych, dużo prezentów, samych sukcesów, dalszej pracy nad blogiem ;) Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku ;).

    OdpowiedzUsuń
  3. Przyjemnej chwili podczas Wigilii,miłego spędzenia Bożego Narodzenia,wrażeń moc w Sylwestrową noc oraz dużo uroku 2016 roku:)Danka.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.