niedziela, 29 listopada 2015

Powstanie Szpital im. Królowej Jetsun Pemy!+ więcej


Queen Jetsun Pema Facebook

Przedwczoraj Królowa Jetsun Pema uczestniczyła w uroczystej ceremonii Salhang Tendril, która rozpoczęła budowę Szpitala Matki i Dziecka im. Królowej Jetsun Pemy!


Queen Jetsun Pema Facebook

Podczas Salhang Tendril odbywa się tradycyjne posypanie ziemi, na której ma stanąć nowy budynek, solą. Ma to na celu usunięcie wszelkich potencjalnych problemów, jakie mogą się pojawić podczas budowy.

Queen Jetsun Pema Facebook

Nowy Szpital Matki i Dziecka ma mieć powierzchnię 4,2 akrów, a jego wystrój ma przypominać wnętrze domu, aby pacjenci czuli się w nim jak u siebie. Ma się w nim znajdować 150 łóżek.
Budowa powinna się zakończyć w 2018r.
***Pojawiło się oficjalne zdjęcie z chrzcin Księcia Philippa Sachsen-Coburg-Gotha. Ku mojemu ubolewaniu, niestety nie ma na nim starszej siostry chłopca, Katherine.

Rodzice chrzestni Philippa; od lewej: Książę Bernhard von Baden, Alexandra von Schönborn, Król Philippe, Carina Axelsson, Książę Karl von Wrede***Wczoraj też opublikowano nowe oficjalne zdjęcie Królowej Rani:


jordanianroyals.tumblr.com


***


Zapraszam Was do zajrzenia do nowej zakładki- Spis notek tematycznych (KLIK), gdzie z łatwością znajdziecie posty tematyczne, które znalazły się do tej pory na blogu. Będziecie również mogli "podejrzeć", jakie notki czekają Was jeszcze w serii Sobota z monarchią ;)


facebook.com, np-coburg.de

5 komentarzy:

 1. Śliczne jest to nowe zdjęcie Ranii!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ranie jest piękną kobieta i umie to piękno wydobyć przez strój fryzurę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo pięknie wygląda na tym zdjęciu królowa Rania:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Po Jetun w ogóle nie widać ciąży. Wiem, że te szaty maskują brzuszek, ale nic a nic nie widać ;)

  To zdjęcie z chrztu jest fatalne. Dziecko powinno być wyeksponowane, a widzę pierw ojca i całą resztę. Główka opadła :/

  Zdjęcie Ranii bardzo ładne. Tylko niech przestanie eksperymentować z botoksem itp., bo podczas wizyty w Hiszpanii jej twarz wyglądała fatalnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne zdjęcie Ranii.

  Muszę dokładnie przeczytać posty z serii "Sobota z monarchią". Czytałam je tylko pobieżnie, gdyż nie miałam czasu, ale muszę nadrobić zaległości :)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.