poniedziałek, 28 grudnia 2015

Świąteczne marzenie Rani, kartka z Rumunii i nowe zdjęcie Egipskiej Rodziny Królewskiej

Królowa Rania już wiele razy mówiła o swojej miłości do czekolady. W te święta ktoś sprawił jej prawdziwą niespodziankę i ofiarował jej ogromny batonik Toblerone.

haute-elan.com

Królowa dumnie zapozowowała do zdjęcia ze swoim "dziecięcym marzeniem" i umieściła je na Instagramie.
Dziś ktoś sprawił, że moje dziecięce marzenie się spełniło! I to jest duże Toblerone, a nie tylko duże opakowanie z kilkoma małymi w środku!, skomentowała swoje zdjęcie Rania.
 
instagram.com

Rania obecnie przebywa na świątecznym urlopie, otoczona całą swoją rodziną. Kilka dni temu powiedziała magazynowi People o tym, jak się czuje mogąc w końcu spędzić czas z całą czwórką swoich dzieci (Książę Hussein i Księżniczka Iman na co dzień mieszkają w USA, gdzie studiują: Wszyscy cieszymy się z czasu spędzanego razem. One tak szybko rosną, ale pewne rzeczy nigdy się nie zmienią! 

jordanianroyals.tumblr.com
***Rumuńska Rodzina Królewska opublikowała swoją kartkę świąteczną. Księżniczka Margareta i Książę Radu jak co roku święta spędzają w posiadłości Săvârșin.

romaniaregala.ro

Na zdjęciu para stoi przed kominkiem, na którym znajdują się kartki świąteczne od... europejskich rodzin monarszych. Dzięki temu możemy się dobrze przyjrzeć tegorocznym kartkom, których jeszcze (być może) nie widzieliśmy.

twitter.com***Z okazji zbliżającego się Nowego Roku, Egipska Rodzina Królewska opublikowała nowe zdjęcie całej rodziny.

twitter.com

Dla niezorientowanych, od lewej: Książę Muhammad Ali (starszy syn Króla, tytularny Następca Tronu), Księżna Noal Zaher (żona tytularnego Następcy Tronu), Król Faud II (ostatni król Egiptu), Księżniczka Fawzia-Latifa (córka Króla) i Książę Fakhr-Eddin (młodszy syn Króla).theroyalforums.com, instagram.com, twitter.com

2 komentarze:

  1. Czyżby rumuńska rodzina królewska chwaliła się kontaktami z innymi rodzinami królewskimi?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W pewnym sensie- chwalą się kartkami od krewnych ;)

      Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.