środa, 16 grudnia 2015

Książę Jean i Księżna Philomena spodziewają się czwartego dziecka!

Magazyn Point de Vue ogłosił, że Książę i Księżna Vendôme, Jean i Philomena, spodziewają się narodzin czwartego dziecka. 

noblesseetroyautes.com


Na razie nie został podany termin porodu Księżnej. Nie wiadomo również jak zaawansowana jest ciąża, jednak na pewno dziecko przyjdzie na świat w pierwszej połowie 2016r.

cotilleando.com


Para ma już trójkę starszych dzieci: Gaston'a (ur. w 2009r.), Antoinette (ur. w 2012r.) i Louise-Marguerite (ur. w 2014r.).

theroyalresource.com
 
Książę Jean jest przez orleanistów uważany za Delfina Francji (Następcę Tronu). Jeśli na świat przyjdzie drugi chłopiec, to zajmie on trzecią pozycję (za starszym bratem, a przed wujem, Eudes'em) "w kolejce" do zdetronizowanego tronu. Jeśli jednak urodzi się trzecia dziewczynka- nie zajmie ona miejsca w sukcesji.

royalisticism.blogspot.com

Czwarte dziecko Księcia i Księżnej Vendôme będzie jedenastym z kolei wnukiem obecnego pretendenta do tronu Francji z linii orleańskiej, Hrabiego Henri'ego.


lafautearousseau.hautetfort.com

Zapowiada nam się na dużo królewskich narodzin w przyszłym roku :)


twitter.com, noblesseetroyautes.com

4 komentarze:

  1. Ale fajna rodzinka :D W przyszłym roku będziemy mieli co przeżywać!

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak tak dalej pójdzie, to rok 2005 przestanie być Rokiem Royal Babies :D Cieszę się, oczywiście, na pewno nie będzie to nudny rok :)

    OdpowiedzUsuń
  3. No to przyszły rok da nam duużo royal babies :)

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.