piątek, 25 grudnia 2015

Święta Albańskiej Rodziny Królewskiej

 
22 grudnia Książę Leka i Elia Zaharia przyjechali do gminy Derjan, gdzie odwiedzili miejscową szkołę podstawową. Pretendent do tronu i jego narzeczona rozdali uczniom prezenty świąteczne, które zostały ufundowane przez Fundację Królowej Géraldine.

Z okazji przyjazdu pary mieszkańcy gminy zorganizowali przyjęcie świąteczne w plenerze. Leka i Elia mieli wtedy okazję do sprawdzenia się w roli... rodziców, kiedy to pewna para poprosiła ich o wspólne zdjęcie z ich dzieckiem.
Musicie przyznać, że poniższa fotografia jest urocza :)Z kolei wczoraj, Książę i przyszła Księżna życzyli wszystkim wesołych świąt i podzielili się na Instagramie tym pięknym zdjęciem:


Nie zapominajmy, że nawet dla członków Rodziny Królewskiej święta bywają męczące ;)
instagram.com

2 komentarze:

  1. Mam nadzieję że w przyszłym roku wezmą w końcu ten ślub! Zdjęcie z małym mikołajkiem jest przesłodkie :) Fajnie że o nich piszesz. Widać że traktują swoją rolę bardzo poważnie. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Rzeczywiście, śliczne jest to zdjęcie z dzieckiem. Szkoda, że to nie ich :/

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.