wtorek, 2 czerwca 2020

80. urodziny króla Konstantinosa + sesja zdjęciowa dla Hello! Magazine


Ostatni król Grecji Konstantinos obchodzi dzisiaj swoje okrągłe, 80. urodziny. Z tej okazji zostało opublikowane jego nowe oficjalne zdjęcie, do którego pozował razem z żoną.

©️ Nikolas KominisZdjęcie zostało wydane przez duński Dwór Królewski. Jak informowałam niedawno, tegoroczny jubileusz daje niezwykłą okazję do spotkania się całej rodziny w komplecie, jak bowiem wiadomo, poza księciem Nikolaosem, dzieci pary królewskiej mieszkają na co dzień poza Grecją. Niestety z uwagi na pandemię, nie jest to obecnie możliwe, dlatego król będzie świętował ten dzień w swoim domu w Porto Heli razem z królową Anne-Marie, księciem Nikolaosem i księżną Tatianą. Miejmy jednak nadzieję, że kiedy sytuacja się uspokoi reszta rodziny jak co roku będzie mogła spędzić choć część lata w Grecji.3 czerwca w greckich kioskach pojawił się nowy numer Hello! Magazine, a w nim wywiad z królem Konstantinosem i królową Anne-Marie, pierwszy przeprowadzony w ich domu w Porto Heli. Król Konstantinos mówił w m.in. "Przeżyłem 80 szczęśliwych lat. Były rozczarowania, ale zostały pokonane dzięki wsparciu i miłości mojej rodziny."
Poniżej możecie zobaczyć cały artykuł, niestety nie jest dostępny nigdzie online.

© Hello! Greece

© Hello! Greece

© Hello! Greece

© Hello! Greece

© Hello! Greece

© Hello! Greece

© Hello! Greece


Tych, którzy chcieliby poczytać coś więcej o królu, odsyłam do postu z niedawno zaktualizowaną biografią TUTAJ. Nie zapomnijcie zajrzeć tu jeszcze dziś wieczorem - pojawi się specjalna notka z okazji jego urodzin.

1 komentarz:

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.