wtorek, 21 kwietnia 2020

Stylizacja miesiąca: marzec


Pora wybrać najlepszą stylizację minionego miesiąca. Przed Wami cztery różne stylizacje, ale chyba wiemy, która z nich będzie Waszą faworytką. Głosować możecie TUTAJ do 25 kwietnia do godz. 19.00.

1


2

3

4


***

Wyniki ostatniej ankiety (LINK)

Miejsce 1

Królowa Elżbieta nr 8 - 14/31 głosów, 45,2%

Miejsce 2

Królowa Mathilde nr 4 - 12/31 głosów, 38,7%

Miejsce 3

Alina Medforth-Mills nr 6 - 7/31 głosów, 22,6%


7 komentarzy:

 1. Wszystkie są ładne, ale żadna nie robi na mnie szczególnego wrażenia. Niby czerwona wieczorowa kreacja Meghan powinna przyćmić zwykłe garnitury Kate i Maximy, a jednak tak się nie dzieje. Póki co nie mam faworyta...

  OdpowiedzUsuń
 2. A mnie się podoba świetnie skrojony garnitur Harr ego z zieloną podszewką

  OdpowiedzUsuń
 3. Kate - na luzie a stylowo, bez nadecia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Numer 1,ten czerwony kolor i fason - to jest to!Chociaz nr 2 tez pięknie.Mysle,ze z powodu pandemii długo nie będziemy oglądać takich strojów.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak Nr 1 . w czerwieni obojgu pieknie a suknia Meghan skromna ale wyrazista w fasonie, Nr 2 . zielona kreacja świetnie dobrana fasonem i kolorem do Meghan i okazji na którą ja załozyla.
  Panie w garniturach normalnie i nie porywają tym razem.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.