piątek, 3 kwietnia 2020

Stylizacja tygodnia : 16 - 22 marca


Zapraszamy do kolejnej ankiety. Już dawno nie było tak niewielkiego wyboru (przed Wami zaledwie kilkanaście kreacji), więc pod tym względem nie powinien Wam przysporzyć trudności. Głosować możecie TUTAJ do 5 kwietnia do godz. 19.00.

1 - 4

1. Księżna Kate
2. Księżniczka Victoria
3. Księżniczka Estelle
4. Królowa Elżbieta5 - 8

5. Księżniczka Victoria
6. Księżniczka Anne
7. Księżniczka Elisabeth
8. Księżniczka Eleonore

9 - 13

9. Królowa Małgorzata
10. Księżniczka Alexia
11. Królowa Maxima
12. Księżniczka Ariane
13. Księżniczka Amalia

14 - 16

14. Królowa Silvia
15. Księżniczka Victoria
16. Królowa Elżbieta


***

Wyniki ostatniej ankiety (LINK)

Miejsce 3

Księżna Kate nr 17 - 34/109 głosów, 31,2%

Miejsce 2

Księżna Meghan nr 20 - 40/109 głosów, 36,7%

Miejsce 1

Księżna Meghan nr 6 - 56/109 głosów, 51,4%


10 komentarzy:

 1. Głosuję na 4 Kr.Elżbieta i 15 ks.Victoria

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, ta ankieta chyba ma najmniej stylizacji do wyboru w historii bloga i pokonała nawet te tygodnie, gdzie większość rodzin jest na wakacjach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam pytanie dotyczące ankiet "od kuchni": zawsze dowiadujemy się, które stylizacje wygrały i jaką większością głosów. A jak wygląda sytuacja w przypadku tych "średnich" i "słabych" kreacji? Czy głosy rozkładają się mniej więcej po równo między inne propozycje, czy wiele jest takich, któe mają zero głosów? Czy jest jakaś prawidłowość, że np. zwykle przegrywają kreacje widoczne tylko do połowy, albo pochodzące z nieoficjalnych źródeł (np. zdjęcia paparazzi), albo noszone przez konkretną osobę, która nie ma stylu? Sorki za głupie pytanie, ale tak mi przyszło na myśl podczas głosowania i jestem ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bywa różnie, zdarzają się ankiety, w których zdecydowaną większością głosów wygrywa jedna stylizacja, a reszta ma mniej więcej tyle samo, ale są też ankiety, w których głosy rozkładają się mniej więcej po równo i to, która ostatecznie wygra, to czasem kwestia jednego - kilku głosów. Oczywiście, zdarzają się i takie kreacje, na które nikt nie głosuje albo głosuje raptem kilka osób - chodzi zazwyczaj o kreacje widoczne do połowy, ciemne/żałobne, dzieci, a z konkretnych osób - księżniczki Anne, królowej Małgorzaty (choć też nie zawsze), królowej Paoli, czy mniej znanych osób jak np. księżniczka Margriet, księżna Tatiana, księżna Laurentien, Charlotte Casiraghi czy Tatiana Santo Domingo

   Usuń
  2. Rozumiem, bardzo dziękuję za odpowiedź. :D

   Usuń
 4. Co za bezsens! Estelle jest jeszcze dzieckiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak samo jak księżniczki niderlandzkie czy Eleonora z Belgii - a jednak nie krytykujesz ich pojawienia się w ankiecie.

   Usuń
  2. Przeglądałam na szybko i nie zauważyłam :) Poza tym Estelle była w pierwszym rzędzie i rzuca się w oczy.

   Usuń
  3. Jak nie chcesz nie musisz na nią głosować - i tak jeszcze nigdy żadne dziecko nie wygrało

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.