sobota, 10 sierpnia 2019

Księżna Isenburga Sarah urodziła syna!


Książę Alexander, 9. książę Isenburga, i księżna Sarah zostali po raz trzeci rodzicami. Kilka dni temu na świat przyszedł CHŁOPIEC. 9 sierpnia na oficjalnej stronie rodziny książęcej pojawiło się następujące oświadczenie:

isenburg.deRadosna nowina z zamku Birstein:

Z wielką radością i wdzięcznością Dwór Książęcy Isenburga ogłasza narodziny pierwszego syna Księcia i Księżnej. Franz Salvator Ferdinand Bonifatius Wilhelm Maria, Książę Isenburga, ujrzał światło dzienne 8 sierpnia 2019 w Monachium.

Księżna i Książę Franz Salvator Ferdinand mają się dobrze i oczekuje się ich z powrotem w Birstein w sierpniu.


Chłopiec automatycznie został dziedzicznym księciem Isenburga. Dołączył do starszych sióstr, księżniczki Alix (ur. 2015) i księżniczki Zity (ur. 2017, o jej narodzinach pisałyśmy Wam tutaj), także urodzonych w Monachium.

Embed from Getty Images

Zaledwie kilka dni przed porodem para pojawiła się razem na premierze "Adriana Lecouvreur" w ramach Salzburg Opera Festival 2019.

Książę Alexander, 9. książę Isenburga, i Sarah Lorenz, z wykształcenia chirurg plastyczny, pobrali się latem 2014. W maju ubiegłego roku po śmierci ojca księcia, Franza Alexandra, 8. księcia Isenburga, Alexander został nową głową rodziny książęcej Isenburga.


***

Jak widzicie, blog przeszedł sporą metamorfozę, pozostały nam jeszcze tylko drobne "kosmetyczne" poprawki. Jak Wam się podoba? Czekamy niecierpliwie na Wasze opinie :)

5 komentarzy:

 1. Dobra wiadomość!
  Nowy wygląd bloga już mi się bardzo podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetnie tak powrócić z tak radosnymi wieściami. W tym roku w przeciwieństwie do ubiegłego narodzin jest niestety niewiele.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała wiadomość!
  Nowy wygląd bloga bardzo mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak się cieszę że blog powrócił i to od razu z radosną wiadomością nowy wygląd strony super

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dobrze, że znowu można poczytać bloga. W nowej wersji jest super.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.