sobota, 3 sierpnia 2019

Królewskie odpowiedzi: Wielka Brytania, Hiszpania, Belgia,Luksemburg,Hannover, Serbia


Kochani, dziś nadrabiamy zaległości i zapraszamy Was do obejrzenia królewskich listów, które otrzymałyśmy od 11 lutego do 16 czerwca 2019 r.

Gabrysia

13 lutego dotarły do mnie dwie odpowiedzi. Pierwszą była kartka od księcia Harry'ego i księżnej Meghan w odpowiedzi na życzenia świąteczne. Czekałam dwa miesiące.Drugą odpowiedzią była kartka od księżnej Kate, do której na początku stycznia wysłałam życzenia urodzinowe. Czekałam miesiąc.

21 lutego otrzymałam odpowiedź na życzenia urodzinowe od królowej Mathilde. Czekałam miesiąc i dwa tygodnie.

29 marca otrzymałam odpowiedź na życzenia urodzinowe od księżnej Stephanie. Czekałam nieco ponad miesiąc.
29 maja dotarła do mnie kartka z podziękowaniami za życzenia urodzinowe od księcia Louisa. Czekałam miesiąc.

Marta


11 lutego otrzymałam kartkę od Księżnej Meghan i Księcia Harry'ego w odpowiedzi na moje życzenia świąteczne. Czekałam niecałe 2 miesiące


12 lutego otrzymałam odpowiedź na życzenia urodzinowe wysłane do Księżnej Kate. Czekałam miesiąc i 10 dni. 

14 lutego dotarł do mnie list od Królowej Sofii w podziękowaniu za życzenia świąteczno - noworoczne. Czekałam miesiąc i 12 dni. 18 lutego nadeszły dwa kolejne listy:

Pierwszy to kartka od Księcia Louis'aDrugi to odpowiedź od Księżnej Camilli.
Na oba listy czekałam 2 miesiące i 6 dni.

21 lutego dotarła do mnie odpowiedź od Królowej Matyldy. Czekałam miesiąc i 19 dni. 
27 lutego otrzymałam odpowiedź od Księcia Felixa Czekałam miesiąc i 10 dni. 
28 lutego dotarły do mnie dwa kolejne listy.

Pierwszy jest od Tessy z LuksemburgaDrugi od Królowej Elżbiety IINa obie odpowiedzi świąteczno- noworoczne czekałam 2 miesiące i 16 dni.


5 marca otrzymałam kartkę od Księżnej Astrid. Czekałam troszkę ponad 3 miesiące.20 maja dotarła do mnie piękna odpowiedź od Księżnej Ljubici.

Jest to podziękowanie za życzenia, które wysłałam z okazji narodzin pierszego dziecka Księżnej. Czekałam ponad 4 miesiace.23 maja otrzymałam odpowiedź urodzinową od Księcia Louis'a. Czekałam niecały miesiąc.10 czerwca otrzymałam kolejną śliczną kartkę.
Jest to podziękowanie za życzenia z okazji narodzin drugiego dziecka Księżnej Ekateriny i Ernsta Augusta. Czekałam 3 miesiące.
A jak tam u Was? Dużo ostatnio dostajecie odpowiedzi?


***

W najbliższym czasie Blue Blood czekają gruntowne zmiany, przede wszystkim szaty graficznej, które potrwają najprawdopodobniej tydzień. W tym czasie nie będą pojawiały się żadne posty, blog zostanie też czasowo ZAMKNIĘTY od poniedziałku, 5 sierpnia, abyśmy mogły je wprowadzać powoli i na spokojnie. Mamy nadzieję, że obędzie się bez większych trudności, a Wam nowy wygląd zrekompensuje naszą kilkudniową nieobecność. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

5 komentarzy:

 1. Serdecznie Wam gratuluję.
  Chyba muszę uważniej przyglądać się ważnym wydarzeniom z życia mniej popularnych monarchii, bo omijają mnie piękne kartki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja bardzo zawiodłam się na Luksemburgu ( z wyjątkiem Tessy). Próbuję do innych ale póki co oczekuje dalej.
  Gratulacje kartki że Serbii 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi od zdetronizowanych monarchii są znacznie lepsze niż od tych panujących. Paradoks, który pewnie wynika z znacznej różnicy ilości listów czekających na odpowiedź. I pewnie dlatego, że te panujące nie muszą specjalnie starać się o to, żeby wciąż do nich napływały życzenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dużo tego macie :) Ja wysyłałam ostatnio tylko na urodziny księcia Louisa :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje piękne odpowiedzi czekam niecierpliwie na nowy wygląd bloga ale jak ja przetrwam ten czas bez Blue Blood?

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.