sobota, 8 lipca 2017

Bankiet przedślubny w Hanowerze!

Wczoraj wieczorem w restauracji Brauhaus w Hanowerze odbył się przedślubny bankiet księcia Ernsta Augusta juniora i Ekateriny Malyshevy. Wśród gości znaleźli się Pierre i Andrea Casiraghi z żonami, księżniczka Alexandra, Charlotte Casiraghi czy książę Christian (młodszy brat Ernsta Augusta VI) z dziewczyną.

newmyroyals.com


newmyroyals.com

newmyroyals.com

therealmyroyals.com

therealmyroyals.com

W razie pojawienia się większej ilości zdjęć znajdziecie je w tym poście. Ślub odbędzie się w samo południe, dokładniejszy plan podawałam TUTAJ Niemieckie media spekulują, czy Ekaterina będzie miała dzisiaj tiarę, a Wy jak myślicie?

9.07 Pojawiło się więcej zdjęć:

twitter.com

twitter.com

twitter.com

twitter.com

3 komentarze:

  1. Sukienka z ostatniego zdjęcia przypomina mi sukienkę Beatrice z jednej z jej uroczystości ślubnych:
    https://media1.popsugar-assets.com/files/thumbor/NdnMpAN5hSeCoWvJwx-Q67SADhg/fit-in/1024x1024/filters:format_auto-!!-:strip_icc-!!-:watermark-!popsugar-watermark.png,-5,-5,0!-/2015/08/01/748/n/1922398/3f3524e43ac4d2ed_140772PCN_Lake58/i/Pierre-Casiraghi-Beatrice-Borromeo-Wedding-Italy-2015.jpg

    OdpowiedzUsuń
  2. Panna młoda na bankiecie wyglądała pięknie.
    Charlotte natomiast jak uboga krewna. Wstyd, bo ma zapewne szafy pełne ciuchów. Ciekawe dlaczego nie zabrała chłopaka.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.