czwartek, 6 lipca 2017

Cywilny ślub w Hanowerze!

INFORMACJE I ZDJĘCIA SĄ DODAWANE NA BIEŻĄCO, PAMIĘTAJ O ODŚWIEŻANIU STRONY!

Wieczorem pojawi się post podsumowujący dzisiejszą cermonię wraz z planem i innymi szczegółami sobotniego ślubu.

Pierwsze zdjęcia:

haz.dehaz.de

haz.de

haz.de

haz.de 

haz.de

haz.de

Cywilna ceremonia ma miejsce w Nowym Ratuszu w Hanowerze. Ślubu parze (w języku angielskim) udzielił burmistrz miasta, Stefan Schostok, a wśród zaproszonych gości znalazła się tylko rodzina i grono najbliższych przyjaciół, łącznie około 30 osób. Jak przewidziały media, zabrakło ojca pana młodego, księcia Ernsta Augusta V, ale pojawiło się przyrodnie rodzeństwo: księżniczka Alexandra, Andrea, Charlotte i Pierre Casiraghi. Matka Ernsta Augusta VI, Chantal Hochuli, razem z organizatorką wesela z Londynu, doglądała ostatnich przygotowań.

Od tej pory Ekaterina jest tytułowana Księżna Hanoweru, księżna Brunszwiku i Lüneburg.

Po uroczystości para i zaproszeni goście udali się do Pałacu Fürstenhaus w Herrenhausen. Ślub kościelny odbędzie się w sobotę, 8 lipca, o godzinie 12 w Marktkirche.

haz.de

Świadkami zostali Dina Amer, przyjaciółka Ekateriny, oraz książę Christian, młodszy brat księcia.

Książę Ernst August VI, przyszły książę Hanoweru, urodził się 19 lipca 1983 jako starszy syn księcia Ernsta Augusta V i jego żony, Chantal Hochuli, córki i dziedziczki fortuny właściciela firmy produkującej szwajcarską czekoladę. Jego chrzest odbył się na zamku Marienburg, a wśród jego rodziców chrzestnych znaleźli się m.in. król Grecji Konstantinos czy obecny król Hiszpanii Felipe.  Jego rodzice rozwiedli się w 1997, a Ernst August V ożenił się z monakijską księżniczką Karoliną.

frivolette.com

Ernst August VI ukończył Malvern College w Londynie i studiował w Nowym Jorku, jednak obecnie mieszka w Londynie, gdzie pracuje w branży bankowej. W 2004 ojciec przepisał na niego niemieckie posiadłości dynastii hanowerskiej, w tym Zamek Marienburg czy posiadłości zamku Calenberg, którą książę sprzedał w 2010. Książę zarządza również austriackimi posiadłościami w Austrii.

hellomagazine.com

Ekaterina Malysheva urodziła się w Rosji 1 lipca 1986, ale dorastała w Pradze. Jej matka jest aktorką, a ojciec biznesmenem. W wieku 19 lat przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, gdzie ukończyła London College of Fashion. Zanim zotała projektantką, pracowała przy ekranizacji dwóch filmów dokumentalnych, a potem stworzyła kombinezony EKATsuits, które szybko stały się popularne wśród londyńskiej elity: modelki  Poppy Delevingne, aktorki Sienny Miller, Miley Cyrus czy bywalczyni salonów Millie Mackintosh i zapewniły Ekaterinie sławę.

frivolette.com

Para poznała się na jednej z imprez w Londynie w 2011, a niedawno razem zamieszkała. Książę oświadczył się Ekaterinie w sierpniu ubiegłego roku podczas rodzinnych wakacji na jednej z greckich wysp, Spetses. Według doniesień, obie rodziny były zachwycone, a zaręczyny ogłoszono już kilka dni później, 8 sierpnia.

hellomagazine.com


Źródło: frivolette.com, hellomagazine.com, wikipedia.org

6 komentarzy:

 1. Oby pojawiło się więcej zdjęć

  OdpowiedzUsuń
 2. Panna młoda chyba spodziewa się dziecka ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie zwróciłam uwagi :D Wydaje mi się, że może to sukienka się tak ułożyła, w każdym razie nikt niczego nie potwierdził, a niemieckie media póki co piszą tylko o sobotniej uroczystości.

   Usuń
  2. też myślałam, że jest w ciązy.

   Usuń
 3. Ładna, ale do ślubu cywilnego ubrała coś a la szlafrok, więc już się boję co może ubrać jutro ;)
  Dlaczego ojciec pana młodego bojkotuje ślub?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niedawno pokłócił się z synem, o czym pisałam już jakiś czas temu, więcej na ten temat będzie w wieczornym poście :)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.