piątek, 27 listopada 2015

Jetsun Pema na inauguracji nowego budynku Komisji Wyborczej+ więcej

Królowa z personelem nowej Komisji Wyborczej/ facebook.com

W środę Królowa Jestun Pema odbyła swoje pierwsze samodzielne wyjście od czasu ogłoszenia ciąży.


Królowa z szefem Komisji Wyborczej/ facebook.com

Żona bhutańskiego władcy pojawiła się na ceremonii i dokonała uroczystej inauguracji Democracy House, który od tej pory będzie służył jako siedziba Komisji Wyborczej Bhutanu.

facebook.com

Nowy budynek łączy ze sobą tradycyjny i nowoczesny styl architektoniczny. Jego dach ma kształt litery "D", co ma symbolizować demokrację. Jest również wykończony motywami kwiatowymi.
***Tego samego dnia Książę Leka i Elia Zaharia uczestniczyli w Międzynarodowym Dniu zaprzestania Przemocy Wobec Kobiet, ustanowionym przez ONZ.
Para pojawiła się w siedzibie Life Foundation, gdzie zarówno Książę, jaki i jego narzeczona, wygłosili przemówienia.

instagram.com

Następnie Leka i Elia odbyli kolejne wyjście. Tym razem udali się na Oddział Położniczy Szpitala im. Królowej Géraldine, gdzie pogratulowali pacjentkom i rodzinom nowo narodzonych dzieci.

Informacje o obu tych wyjściach opublikowała oficjalna strona Albańskiej Rodziny Królewskiej, która wykazała się pewną niekonsekwencją, mogącą rodzić niedomówienia.
Najpierw autor wpisu nazwał Lekę i Elię "Parą Królewską", by następnie w tym samym jeszcze zdaniu odnieść się do nich "Książę koronny i jego narzeczona".
Muszę przyznać, że gdy na początku przeczytałam "Para Królewska" o mało serce mi nie wyskoczyło ;Pfacebook.com, kuenselonline.com, albanianroyalcourt.al

4 komentarze:

 1. Wreszcie podaliby datę ślubu albo ogłosili,że są po ślubie,a nie trzymali nas w takiej niepewności.
  Chyba nie ma żadnych przeszkód,żeby zostali małżeństwem?No,chyba,że coś ukrywają.

  OdpowiedzUsuń
 2. zdjęcia są takie,ze nie widać dobrze królowej poniżej pas, a ta ludowa szata wszystko skrywa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z dzisiejszego wyjścia są lepsze zdjęcia (post pojawi się jutro na blogu), ale i tak ten tradycyjny strój wszystko maskuje. W ogóle nie widać w nim, że Jestun jest w prawie siódmym miesiącu ciąży :o

   Usuń
 3. Królowa Jestun Pema jest piękna. Już się nie mogę doczekać ich pierwszego dziecka i oby odziedziczyło urodę po mamie ;)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.