piątek, 21 czerwca 2019

Król Konstantinos cieszy się DOBRYM zdrowiem


Dziś po południu grecki tabloid Star jako pierwszy podał niepokojącą informację o znaczącym pogorszeniu stanu zdrowia króla Konstantinosa II. W jego ślad poszły inne greckie gazety i wkrótce w mediach zaroiło się od pogłosek jakoby król przeszedł zawał serca i trafił do szpitala. Dwór Królewski, za pośrednictwem hiszpańskiej dla odmiany gazety, zaprzeczył plotkom.

businessnews.gr


Vanitatis skontaktował się z Dworem Królewskim, który zdementował krążące plotki.

Jego Królewska Mość jest w dobrym zdrowiu i nie przebywa w szpitalu, jak podały tabloidy. Gdyby tak było, opublikowałby oficjalne oświadczenie ze swojego biura.

Możemy więc odetchnąć z ulgą, bo choć stan zdrowia króla od kilku lat stopniowo się pogarsza, nie jest w aż tak złym stanie, jak chcieliby greccy dziennikarze.

Zaledwie trzy tygodnie temu król obchodził swoje 79. urodziny w towarzystwie żony, średniego z synów i dwóch sióstr, a także młodszej córki Theodory, która, jak podają hiszpańskie media, ma wyjść za mąż w następnym roku.

2 komentarze:

  1. https://royalmusingsblogspotcom.blogspot.com/2019/06/king-constantine-ii-rushed-to-greek.html?m=1
    To jak w końcu...?

    OdpowiedzUsuń
  2. Tak to jest wierzyć mediom - fake newsy tworzone z plotek i nieprawdziwych informacji to jakaś epidemia.W tym przypadku dobrze, że wiadomość się nie potwierdziła.

    OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.