piątek, 15 kwietnia 2022

Narodziny syna Aliny i Nicolae Medforth-Mills

Dzisiaj, 15 kwietnia, o godzinie 2:05 nad ranem w Bukareszcie Alina Medforth-Mills urodziła swoje drugie dziecko i zarazem pierwszego syna!
Chłopiec przyszedł na świat w szpitalu Polizu w Bukareszcie, tym samym, w którym w listopadzie 2020 urodziła się jego starsza siostra. Jak pewnie większość z Was przypuszczała, otrzymał imię Michael na cześć pradziadka, ostatniego króla Rumunii Mihai'a. W opublikowanym komunikacie Nicolae zapewnił, że zarówno matka, jak i dziecko mają się dobrze. Napisał ponadto:

"Michael urodził się przed rezurekcją Chrystusa i historycznym dniem powrotu mojego dziadka, Króla Mihai'a na Święta Wielkanocne 30 lat temu, po 45 latach wygnania. Dzisiaj cała nasza rodzina jest wypełniona radością w tych wyjątkowych chwilach. Dziękujemy wszystkim, którzy są z nami ze swoją miłością i entuzjazmem."


Podziękował ponadto personelowi medycznemu, który pomógł jego synowi w przyjściu na świat.

Michael Medforth-Mills urodził się 30 lat po tym, jak rumuńska rodzina królewska po raz pierwszy od wygnania mogła przyjechać do Rumunii, gdzie spędziła Wielkanoc. Chłopiec ma dwie starsze siostry - Marię-Alexandrę, pierwszą córkę pary, oraz Iris Annę z poprzedniego związku ojca.

Nicolae Medforth-Mills jest synem księżniczki Eleny, drugiej z pięciu córek króla Mihai'a. Jego ślub z Aliną-Marią odbył się we wrześniu 2018.

6 komentarzy:

 1. Gratulacje! Myślę, że są bardzo szczęśliwi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie piszcie o Iris. Nicholas się fo niej nie przyznaje. Po co to ciągle wypominać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już tłumaczyłam. Stali Czytelnicy tego bloga z pewnością zauważyli, że wszystkie posty o narodzinach królewskich dzieci piszę w ten sam sposób i nie widzę powodu, dla którego miałabym to zmienić.

   Usuń
 3. Cudowna wiadomość.
  Data narodzin Michaela rzeczywiście niezwykle znacząca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co dobrze nie świadczy o nim jako o człowieku, błekitna krew niestety widac nie zawsze wystarcza aby utrzymac klase w jakiej sie jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A przepraszam, co miał zrobić?

   Gra pozorów miała zwyciężyć??

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.