sobota, 14 października 2017

Trzecie urodziny Blue Blood!


Kochani! Dzisiaj Blue Blood obchodzi swoje 3. urodziny! To dla nas obu wprost niesamowite i trudno nam uwierzyć, że minął już rok odkąd świętowałyśmy z Wami jego drugie urodziny. Z tej okazji czas na małe podsumowanie.
Obie z Martą bardzo cieszymy się, mogąc z Wami obchodzić kolejne blogowe urodziny. Przez trzy lata istnienia Blue Blood zostało opublikowanych 818 postów (a w wersji roboczej znajduje się dodatkowych 54), z czego najchętniej czytaliście:

1. Jordańska Rodzina Królewska, czyli kto jest kim - 10 423 wyświetleń

2. Privilège du blanc, czyli kto może nosić biel w obecności Papieża - 2015 wyświetleń

3. Sobota z monarchią: Rosyjska Rodzina Carska - 1177 wyświetleń

4. Jak się bawią royalsi, czyli najważniejsze imprezy roku - 1147 wyświetleń

5. Ślub Leki i Elii - relacja na żywo! - 1028 wyświetleńNa dzisiejszy dzień łączna liczba wejść na bloga wynosi 851 941, czyli niemal dwa razy więcej niż w zeszłym roku o tej samej porze!

Z tej okazji chciałybyśmy złożyć serdeczne podziękowania Larissie Tudor oraz Izie, a także wszystkim innym blogerom czy blogerkom, za wsparcie, jakiego nam udzielili nie tylko przez ten rok, od kiedy razem prowadzimy tego bloga, ale przez całe trzy lata jego istnienia. Dziękujemy!
Jednak największe i najserdeczniejsze podziękowania należą się Wam, Czytelnikom, a w szczególności Karolinie Joannie czy Magdalenie Surowiec, wszystkim stałym Czytelnikom i Czytelniczkom, także tym Anonimowym, oraz wszystkim tym, których nie wymieniłyśmy. Każdy Wasz komentarz (a w sumie zostawiliśmy ich tutaj niemal 6000!) niezmiernie nas cieszy. Szczególnie cieszymy się, że przez te trzy lata naprawdę niewiele pojawiło się nieprzyjemnych komentarzy - i to również tylko dzięki Wam! Mamy nadzieję, że ta ciepła i kulturalna atmosfera oraz nasi wspaniali Czytelnicy zostaną z nami na kolejne lata.

Dziękujemy!!!
Zgodnie z małą "tradycją" panującą na tym blogu, każde urodziny wiążą się z niespodzianką. Także i tym razem je dla Was przygotowałyśmy, są to oczywiście nowe serie postów, które mamy nadzieję opublikować już wkrótce i mamy nadzieję, że Wam się spodobają. Dzięki dwóm z nich cofniemy się nieco w przeszłość, na razie niezbyt odległą.

Instagram

Mamy nadzieję, że wspólnie z Wami będziemy świętować kolejne blogowe sukcesy! Dziękujemy, że z nami jesteście!

16 komentarzy:

 1. Dziękuję za propagowanie monarchii w Polsce i życzę dalszego zwiększania liczby czytelników.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już trzy lata! :o Pamiętam jak z niecierpliwością czekałam na pierwszego posta :D Gratulacje i wytrwałości w dalszym pisaniu życzę ♥ /Lena

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje, zawsze sa ciekawe tematy, ja Wam tez dziekuje i zycze powodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za podziękowania: )Czytam wszystkie wasze notatki i staram się każdy komentować, żeby wyrazić wdzięczność za waszą pracę. Wielkie gratulacje i życzenia na kolejny rok blogowania. Będzie się działo! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratulacje! Jestem niezmiernie ciekawa nowych serii, szczególnie na te wspominkowe, ponieważ uwielbiam ten typ postów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czas leci jak z bicza strzelił. Życzę Wam kolejnych owocnych lat blogowania

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje! Ciesze się ze jesteścue z nami i mam nadzieje ze będziecie jeszcze długo! Życzę wam co najmniej miliona odsłon samych pozytywnych komentarzy i spotkania z royalsami. Nie mogę się doczekać tych zapowiedziach postów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję! Uwielbiam wasze notki tematyczne, nie mogę doczekać się kolejnych ;) I mam nadzieję, że nasze drogi jeszcze nie raz się skrzyżują :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluje, ja sobie też życzę takiej oglądalności mojego nowego blogu. Wy już trzecie urodziny, ja zaczynam dopiero bloga o drzewach genealogicznych rodzin królewskich. U mnie aktualnie mała oglądalność i brak obserwatorów. Motywuję mnie do działania miłe słowa od Hiszpańskiej Rodziny Królewskiej dotyczące drzewa ich przodków. Zdziwienie Rodziny Duńskiej, że mam takie bardzo dobre dane o ich rodzinie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Również gratuluję i życzę dalszych sukcesów ;)!

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje dziewczyny 😘😘 Odwalacie tutaj kawał dobrej roboty. Życzę Wam mnóstwa dalszej weny do blogowania, jeszcze więcej live’ów (bo w końcu wszyscy je kochamy 😁), miliona wyświetleń i kolejnych urodzin 🎉🎉🎉

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulacje i powodzenia w dalszym blogowaniu :) NIe mogłam przestać patrzyć na gif z Harrym ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Z całego serca dziękujemy, kochani, za wszystkie Wasze komentarze z gratulacjami, są dla nas niezwykle ważne i bardzo motywujące! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluję dziewczyny kolejnych urodzin bloga. Życzę wytrwałości, wielu nowych pomysłów i coraz większej masy czytelników.
  W związku z Waszym dzisiejszym postemi ja postanowiłam się poprawić i zostawiać komentarz "zawsze" jak tu wejdę. A wchodzę!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratulacje i dalszy ch sukcesów, świetne wyniki, dobra praca ;)

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.