sobota, 7 października 2017

Bankiet przedślubny w Serbii + zdjęcia z wywiadu dla Hello!


Wczorajszy bankiet rozpoczął się o godzinie 20.30 i zaproszono na niego około 400 gości, w tym również członków innych rodzin królewskich. Niestety, nie pojawiły się zdjęcia.

hellomagazin.rsZ całą pewnością pojawili się rodzice pana młodego, książę Alexander i jego pierwsza żona, brazylijska księżniczka Maria Orléans-Braganza, a także księżna Katherine, księżniczka Anne, wdowa po księciu Kalabrii Karolu i matka chrzestna pana młodego czy rodzeństwo księcia Filipa. Ponoć został zauważony także książę Guillaume z Luksemburga, ale tak jak już pisałam na ten moment nie ma żadnych zdjęć.

Z kolei na dzisiejszym ślubie spodziewana jest obecność 800 osób, w tym - jak donoszą media - członków rodzin królewskich z Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji, Hiszpanii czy Grecji (królowa Sofia i król Konstantinos są rodzicami chrzestnymi księcia Filipa).

Jak się okazuje, wywiad dla The British Serb Magazine nie był jedynym, jakiego w ostatnim okresie udzieliła przyszła para książęca. Pojawiły się zdjęcia z wywiadu Danici dla Hello! Magazine.

Twitter

Twitter

Twiter

5 komentarzy:

 1. Szkoda że nie ma zdjęć z bankietu za to mam nadzieję że pojawią się ze ślubu bardzo jestem ciekawa jaką kreacje wybierze panna młoda i czy włoży tiare
  Ewa

  OdpowiedzUsuń
 2. http://www.alo.rs/pogledajte-kako-su-karadordevici-slavili-sinoc-foto/126190

  tu jest relacja ze ślubu i pierwsze screeny:) Albo mi się zdaje, albo panna młoda jest w ciąży;P

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze jeden screen panny młodej:)
  https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/oZMktkqTURBXy9jM2I0MmRkNzM4YmY0Yjg2YWEzMWIwMjJkMTEwZDg5Ni5qcGVnkZUCzQJsAMLD

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.