sobota, 8 listopada 2014

Wyniki ankiety+ więcej

Miał być dzisiaj normalny post, ale się usunął :(  Ale na szczęście ja zawsze umiem coś wymyślić na poczekaniu, więc coś tam jednak będzie :) Ale najpierw wyniki ankiety:

Miejsce 3: Infantka Elena (0 głosów)

Miejsce 2: Królowa Letizia (3 głosy)

Miejsce 1: Królowa Sofía i Infantka Cristina (po 4 głosy) 
A zatem o tytuł "Najlepszej królewskiej sukni ślubnej" powalczą aż dwie suknie z Hiszpanii :)

***

Jak wszystkie dobrze wiemy, Książę Albert i Księżna Charlene spodziewają się bliźniąt. W związku z tym, że do rozwiązania mamy już tylko 2 miesiące na pewno już macie jakieś typy jeśli chodzi o płeć, imiona, a może nawet chrzestnych. 


Jeśli chodzi o mnie, to mimo plotek o 2 chłopcach, wciąż liczę na chłopca i dziewczynkę. Nawet przyłapałam się ostatnio na tym, że nazywam ich imionami dla chłopca i dziewczynki, które im "wybrałam" :)

Oto moje przypuszczenia, co do monakijskich bliźniąt:

Chłopiec:
Imiona: Honoré Rainier Louis
Chrzestni: Księżna Caroline, Garrett Wittstock, Król Felipe VI/Królowa Letizia, Królowa Máxima/Księżna Mary

Dziewczynka:
Imiona: Claudine Grace Antoinette
Chrzestni: Księżniczka Stéphanie, Sean Wittstock, Książę Haakon/Książę Frederik, Donatella Knecht de Massy

A jak Wy sądzicie? Macie już jakieś typy?

9 komentarzy:

 1. Chłopiec - Andrea Rainer Michael Albert ( Andrzej Rainer Michał Albert)
  Dziewczynka - Patricia Alexandra Grace Charlene (Patrycja Aleksandra Gracja Karolina)

  Chrzestni:
  Chłopiec - Księżna Caroline, Garrett Wittstock,
  Dziewczynka - Księżniczka Alexandra, Sean Wittstock

  Też chcę żeby to był chłopiec i dziewczynka ale coraz częściej myślę że chyba raczej to będzie dwóch chłopców :( A kiedy typujesz datę porodu? Bo ja myślę że 6/7 grudnia to może być =) /Lena

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też obstawiam chłopca i dziewczynkę, typowania imion się nie podejmę bo nie wiem, ale możemy też pobawić się w obstawienie daty. Ja typuję 21 listopad bo myślę że dzieci urodzą się wcześniej niż w grudniu, co przy bliźniakach często się zdarza. Szkoda tylko że nie ma żadnych nowych zdjęć księżnej, żadnych oficjalnych komunikatów o stanie zdrowia Charlene. Czy monakijski dwór zawsze taki oszczędny w informowaniu opinii publicznej, przecież jedno z tych dzieci będzie kiedyś rządziło Monako

  OdpowiedzUsuń
 3. W niedawnym wywiadzie dla magazynu "Bunde" ojciec Char niejako znowu się wygadał. Z jego relacji wynika, że dzieci przyjdą na świat pomiędzy 26 a 31 grudnia. Ponadto matka Charlene chce być przy porodzie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pytanie tylko czy będzie to poród naturalny czy cesarski cięcie.Nie zawsze dzieci rodzą się idealnie w terminie, ale jeśli tak to będą mieli wspaniały prezent na święta.Wszyscy pamiętamy szał oczekiwania na dziecko Wiliama i Kate,ciekawe czy choć w części udzieli sie to monakijskiej prasie

  OdpowiedzUsuń
 5. Letizia odpada na chrzestną, bo to katolickie państewko a ona nawet odmówiła kiedyś bycia chrzestną jakiegoś dziecka królewskiego z racji swoich poglądów - nie jest wierząca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skąd wiesz,że jest niewierząca?

   Usuń
  2. Nie sądzę żeby była niewierząca. Gdyby tak było parlament nie zgodziłby się na ślub i po co zgadzałby się na przywilej noszenia się na biało przy papieżu? Może po prostu ma tak jaki ja, czyli oficjalnie należy do katolickiego kościoła, ale jej poglądy religijne nie są zgodne z istniejącymi wyznaniami, więc i tak nie ma się, gdzie przepisać.

   Usuń
 6. Mam nadzieje,że będą dwie dziewczynki :) Bardzo możliwe,że Maxima albo Mary będą matkami chrzestnymi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W 2 dziewczynki wątpię, bo Albert zbudował boiska do gry w rugby, koszykówkę i Bóg wie jeszcze w co :) No, chyba, że nie zna płci jak mówią plotki ;)

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.