sobota, 15 listopada 2014

Morderstwo francuskiej arystkoratki

12 października francuska arystokratka, Wicehrabina Michèle de Castelbajac została znaleziona martwa w swojej posiadłości, Château de Caumont. Miała 78 lat.
Uważa się, że Wicehrabina została zamordowana przez dwudziestoośmioletniego mężczyznę z okolic francuskiego Lot-et-Garonne, który został już w tej sprawie zatrzymany. Policja otrzymała anonimowy telefon o morderstwie kobiety. Na miejscu ustalono, że zmarła na skutek pęknięcia czaszki w skutek uderzenia. Denatka leżała w kałuży krwi.

Według rzecznika policji, podejrzany nie znał wcześniej swojej ofiary. Obecnie przebywa na obserwacji w szpitalu z powodu problemów natury psychicznej.

Mąż Michèle de Castelbajac zmarł w tym roku, 31 lipca w wieku 85 lat. Wicehrabina osierociła syna, Wicehrabiego Ghislaina i dwójkę wnucząt.

4 komentarze:

 1. Okropne... Skojarzyło mi się z morderstwem Helene Pastore...

  OdpowiedzUsuń
 2. Okropnie jest czytać o czyjejś śmierci, zwłaszcza, jeśli było to morderstwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym bardziej, że wydaje się, iż zginęła przypadkiem. Być może podczas próby rabunku. Nieszczęśliwy syn, który w ciągu niespełna 4 miesięcy stracił oboje rodziców...

   Usuń
 3. prawdziwa tragedia

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.