poniedziałek, 13 lipca 2020

Alessandra de Osma urodziła!


Jak informuje hiszpański Hola! książę Christian i księżna Alessandra kilka dni temu zostali rodzicami bliźniąt, chłopca i dziewczynki!

© Vanity Fair EspañaDzieci przyszły na świat 7 lipca w szpitalu na przedmieściach Madrytu. Chłopiec otrzymał imię Nicolás, a dziewczynka Sofía. Jak donosi COSAS Perú, Alessandrze w trakcie porodu towarzyszyła mama, Elizabeth Foy de Osma, która przyleciała z Limy. Ponoć w rozmowie z przyjaciółmi zdradziła, że dzieci cieszą się dobrym zdrowiem.

© COSAS Perú

Bliźnięta są pierwszymi dziećmi pary, pierwszymi wnukami państwa de Osma oraz trzecim i czwartym wnuczęciem księcia Hanoweru Ernsta Augusta seniora, ojca księcia Christiana. Starszy brat księcia, Ernst August jr, jest już rodzicami dwójki dzieci, także dziewczynki i chłopca: 2-letniej Elisabeth i rocznego Welfa Augusta z małżeństwa z Ekateriną.

Christian i Sassa w czerwcu przeprowadzili się z mieszkania w centrum Madrytu do większego domu z ogrodem na przedmieściach, który zapewni im większą prywatność i przestrzeń do wychowywania bliźniąt.

© Hola!

Książę Christian i pochodząca z Peru modelka Alessandra de Osma, współwłaścicielka marki torebek Moi & Sass, pobrali się w listopadzie 2017 w ceremonii cywilnej w Londynie (KLIK) i 16 marca 2018 w Limie w ceremonii kościelnej (KLIK). Plotki o ciąży pojawiły się w marcu.

12 komentarzy:

 1. Świetnie, bardzo się cieszę. Piękne imiona wybrali.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna wiadomość. Gratulacje dla rodziców!

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Mam prośbę, chociaż tu nie mówmy o "parkach"... Najważniejsze, że są zdrowe, a nie jakiej są płci.

   Usuń
 4. Piękne imiona :) Gratulacje dla rodziców!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawe w jakiej religii zostaną ochrzczone dzieci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno chrześcijańskiej, ale ciekawe w jakim wyznaniu. Ona chyba katoliczka, a on protestant. Obstawiam jednak protestantyzm.

   pozdrawiam
   natalia

   Usuń
 6. Czy zna ktoś wiarygodną datę urodzenia Alessandry? Źródła internetowe podają rozstrzał od 1988 do 1992 rocznika, tylko data dzienna - 21 marca - się powtarza.

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, gratulacje dla rodziców, zdrówka dla maluchów:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Cudownie, zdrówka, spokoju i jeszcze raz zdrówka!

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.