niedziela, 5 lipca 2020

Nowe zdjęcia Nicolasa i Aliny


Dziś Alina Medforth-Mills opublikowała nową sesję zdjęciową z Nicolasem, pierwszą "oficjalną" po ogłoszeniu swojej pierwszej ciąży miesiąc temu (LINK).

© Alina Maria de RoumanieSesja odbyła się około tygodnia temu na polu lawendowym Bicicleta cu Lavanda, firmy wytwarzającej organiczne produkty lawendowe, nad jeziorem Snagov, największym naturalnym jeziorem Rumunii położonym niedaleko Bukaresztu. Więcej zdjęć poniżej, na Instagramie Aliny.

© Alina Maria de RoumanieNatomiast Nicolas opublikował inną sesję zdjęciową, promując zegarki szwajcarskiej firmy Longines i rumuńskiej firmy jubilerskiej KULTHO.

© Nicolae al Romaniei

© Nicolae al Romaniei

Miniony weekend para spędziła z grupą przyjaciół na wycieczce rowerowej w Parku Narodowym Semenic-Caraș.Ale to nie jedyne, czym  zajmowali się w ostatnim czasie. 30 czerwca pojawili się razem na wernisażu "T.I.! Culoare și poveste de iubire" artystki Teofilii Juravle w galerii sztuki Rotenberg-Uzunov w Bukareszcie. Ponoć Nicolas przybył na miejsce sam, a Alina, po raz pierwszy publicznie po ogłoszeniu ciąży, dołączyła do niego później, nie chcąc wzbudzać sensacji. Warto wspomnieć, że współwłaścicielem galerii jest Eduard Mircea Uzunov, dobry przyjaciel obojga, który został także zaproszony na ich ślub w 2018.
Galeria zdjęć tutaj.Niemal cały czerwiec Nicolas spędził na znakowaniu trasy Via Transilvanica, której jest Ambasadorem, dołączając do wolontariuszy Tășuleasa Social. Jak zapewne pamiętacie, Via Transilvanica ma połączyć północ i południe Rumunii i umożliwić Rumunom oraz turystom zza granicy odkrywanie Transylwanii i poznawanie rumuńskiej historii - zarówno pieszo, jak i rowerem, a nawet konno, zachęca więc jednocześnie do korzystania z uroków natury. Docelowo trasa ma liczyć 1000 kilometrów i przebiegać przez 10 rumuńskich okręgów, obecnie ukończono 398 kilometrów.W połowie czerwca prawdopodobnie z Aliną udał się na weekend do pensjonatu Casa Rațiu w mieście Turda w okręgu Kluż w środkowej części kraju, który został ponownie otwarty po pandemii 20 maja.

13 komentarzy:

 1. Posąg, obok którego na ostatnim zdjęciu stoi Nicolas, przypomina mi króla Szwecji Carla Gustava xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobre spostrzeżenie :)

   Usuń
  2. pierwsza moja myśl... skąd tam król Carl Gustaw??

   Usuń
 2. Zdjęcia ładne, ale cały efekt popsuły zielone kiczowate spodenki.

  OdpowiedzUsuń
 3. On jest Nicolae, Nicholas czy Nicolas?? Różne wersje widziałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie są poprawne, aczkolwiek oryginalnie (czyli w języku rumuńskim) to Nicolae

   Usuń
  2. Po prawdzie to nawet Mikołaj byłoby poprawnie :)

   Usuń
  3. Jakie języki znają Nikolae
   i Alina?

   Dziewczyny te pytanie czy się jest robotem utrudniają trochę życie. Rozumiem moderację, ale to mogłoby być wyłączone.

   Usuń
  4. Zmieniłam ustawienia, teraz powinno być ok :)
   Na pewno biegle posługują się angielskim i rumuńskim, Alina też niemieckim, o innych językach nie wiadomo

   Usuń
  5. Dziękuję w imieniu wszystkich chyba:) tak wogóle super blog:)

   Usuń
  6. Brat Aliny żonaty? Jest jego zdjecie ze ślubu Aliny?

   Usuń
  7. Nie jest, zdjęcie: https://1.bp.blogspot.com/-9r4oCD8qirA/XtVVCgxD4JI/AAAAAAABTu0/OY4KBfrI7bcM3hsZMveYWGc6rqyWyu2LwCLcBGAsYHQ/s1600/43328204_1964226236954425_2989472262228279296_o.jpg

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.