piątek, 17 lipca 2020

Stylizacja tygodnia: 1 - 5 lipca


Tak jak prosiliście, dziś wracają ankiety na najlepszą stylizację tygodnia. Przed Wami kilkanaście stylizacji pierwszych dni lipca, jesteśmy bardzo ciekawe, która z nich zachwyci Was najbardziej.
Nie uwzględniłam kreacji z 29 i 30 czerwca, by ułatwić później wybór najlepszej stylizacji miesiąca. Głosować możecie TUTAJ do 20 lipca do godz. 19.00.

1 - 3

1. Królowa Letizia
2. Księżna Kate
3. Królowa Maxima4 - 6

4. Księżna Charlene
5. Królowa Maxima
6. Królowa Letizia

7 - 9

7. Królowa Letizia
8. Księżna Marie
9. Królowa Maxima

10 - 12

10. Księżniczka Martha-Louise
11. Królowa Sonja
12. Księżna Mette-Marit

13

13. Księżna Kate

9 komentarzy:

 1. Niby tylko trzynaście, ale większość jest naprawdę urocza.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moim zdaniem najlepsze stylizacje miała królowa Letizia (szczególnie czerwona z numerem 6),prawie wszystkie stylizacje Maximy, oprócz nr2, wg.były słabe. Kate również nie zrobiła na mnie wrażenia, ale bardziej podoba mi się granatowa sukienka w kropki. Bardzo podobają mi się letnie sukienki księżnej Marie i królowej Sonji, natomiast moje serce skradły księżna Martha - Louise i Mete - Marrit swoimi kocykami ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastycznie, że ankiety wracają! Niby to tylko zabawa, ale jednak trochę mi ich brakowało.

  Moje jedyne "ale" dotyczy ostatniej propozycji z Kate - nie wiem, czy jest sens wrzucać stylizacje, których tak naprawdę nie widać. Pewnie ktoś napisze, że fragment, który widzimy, daje jakąś wyobraźnie na temat wyglądu całej kreacji, ale ile razy tak bywa, że góra wydaje się ładna, a dół niekoniecznie (i na odwrót). Myślę, że warto uwzględniać tylko stylizacje widoczne w całości lub ewentualnie w przeważającej części (jak Charlene z 4 i Marie z 8).

  OdpowiedzUsuń
 4. podoba mi sie poz.4 Charlene

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak, też czytałam o tym ale nikt tego nie potwierdza w angielskich mediach na razie.

  OdpowiedzUsuń
 6. ciekawe czy będą oficjalne fotki:-) Btw stylizacja nr 1 królowej Letizi boska, ta...ka dziewczęca:-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak przepraszam poszukałam, jest adnotacja o jej dyskretnym slubie, w takim razi Szczęść Boże Młodej Parze., oby pieknie i do konca razem.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.