poniedziałek, 27 listopada 2017

Aktualizacja: Książę Christian i Alessandra de Osma już po ślubie!


Jeszcze nie ochłonęliśmy na wieść o zaręczynach księcia Harry'ego i Megan Markle (wszystkie informacje na ten temat na bieżąco znajdziecie na blogu dziewczyn), a okazuje się, że to nie koniec niespodzianek na dziś!!

Magazyn Gala opublikował zdjęcia z cywilnego ślubu księcia Christiana i Alessandry de Osma!

blog_real.blogs.sapo.ptblog_real.blogs.sapo.pt

Ślub odbył się 24 listopada w Chelsea and Westminster Register Office w Londynie, a nie - jak wcześniej przypuszczały niemieckie media - w Hanowerze. Zaproszona została tylko najbliższa rodzina i przyjaciele pary, podobnie jak to miało miejsce przy okazji lipcowego ślubu starszego brata Christiana, Ernsta Augusta juniora, i Ekateriny. Nic więc dziwnego, że do ostatniej chwili udało się utrzymać uroczystość w ścisłej tajemnicy.

blog_real.blogs.sapo.pt

32 - letni książę Christian i 29 - letnia modelka Alessandra de Osma pochodząca z zamożnej i wpływowej peruwiańskiej rodziny, poznali się ponoć dwanaście lat temu podczas wizyty księcia w Peru. Alessandra miała wówczas oprowadzać księcia po rodzinnych stronach. Ich związek wyszedł na jaw w 2011, a publicznie pojawili się razem trzy lata temu na otwarciu wystawy w Marienburg.

dailymail.co.uk

Niestety, podobnie jak ślub księcia Ernsta Augusta VI i księżnej Ekateriny, tak i cywilną uroczystość jego młodszego brata zepsuła nieobecność jednej z najważniejszych osób - ojca Pana Młodego, księcia Ernsta Augusta V. Jak wiemy, senior jest skłócony ze starszym synem z powodu jego związku z Ekateriną, dlatego też wiedząc o jego obecności, postanowił odrzucić zaproszenie.

dailymail.co.uk

Sądząc jednak po zdjęciach, zarówno nowożeńcom, jak i ich gościom, nie zepsuło to humorów. Matka księcia, Chantal Hochuli obsypała młodą parę płatkami kwiatów. Przyrodnie rodzeństwo Christiana, Andrea Casiraghi z żoną oraz księżniczka Alexandra z chłopakiem, także było obecne.

profimedia.cz

Po ceremonii goście zostali zaproszeni do hotelu Ritz na przyjęcie.

blog_real.blogs.sapo.pt

Alessandra na tę uroczystość założyła płaszcz z jesiennej kolekcji Chanel.

profimedia.cz

Ślub kościelny ma się odbyć w dniach 15 - 17 marca w Limie w Peru i, jak spekuluje niemiecka prasa, wśród gości ma się już znaleźć ojciec Pana Młodego. Dla odmiany zabraknie księcia Ernsta Augusta VI, a to z powodu przypadającego na marzec terminu porodu Ekateriny.

dailymail.co.uk

10 komentarzy:

 1. Cóż za dzień!:)Dawno nie było takich emocji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czyżby Ernst August senior był obrażony na wszystkie dzieci po kolei?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomo że jest pokłócony ze starszym synem Ernstem Augustem jr i skoro on się pojawił to bylabym bardzo zdziwiona gdyby senior tez przyjął zaproszenie. Przypuszczalnie będzie obecny na ślubie kościelnym w marcu (zabraknie natomiast juniora)

   Usuń
  2. Przykra sprawa. Na miejscu seniora odpuściłabym ze względu na młodszego syna

   Usuń
  3. A z Alexandrą utrzymuje jakiś kontakt?

   Usuń
 3. To już jest chore,żeby nie być na ślubie własnego dziecka,pomimo wszystkiego.
  Łał,jak świetnie wygląda Tatiana w czarnym płaszczu i różowej sukience.Panna młoda bardzo klasycznie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna wiadomość, panna młoda urocza w klasycznym stroju. Szkoda, że nie ma oficjalnych fotek.

  OdpowiedzUsuń
 5. Carolina też wiecznie sama na wszystkich uroczystościach w Monako albo w towarzystwie syna, sióstr i swojej rodziny a książę Ernst uporczywie nieobecny.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.