czwartek, 16 maja 2019

Chrzciny w Hanowerze


W miniony weekend odbyły się chrzciny księcia Welfa Augusta - urodzonego w marcu synka księżnej Ekateriny i księcia Ernsta Augusta juniora.
Ściśle prywatna ceremonia odbyła się w kaplicy na zamku Marienburg, tej samej, w której wcześniej została ochrzczona starsza siostra księcia, księżniczka Elisabeth. Wśród rodziców chrzestnych Welfa Augusta znaleźli się księżniczka Maria Olympia z Grecji i Julio Santo Domingo, brat Tatiany Santo Domingo i przyjaciel pary książęcej (oraz świadek na ich ślubie w 2017).Post udostępniony przez Olympia of Greece (@olympiagreece)

Mamy także pierwsze (?) zdjęcie Welfa, opublikowane przez jedną z jego cioć już po chrzcinach. Na drugim z nich widać go wyraźniej.


Więcej zdjęć zamieściła w swoich relacjach na Instagramie dumna matka chrzestna, księżniczka Maria Olympia, jednak na żadnym z nich nie widać twarzy malca. Relacje niestety nie są już dostępne.

adelswelt.de

screen / Olympia of Greece Instagram

screen / Olympia of Greece Instagram

6 komentarzy:

 1. Na jednym z blogów przeczytałam, że mały Welf otrzymał całkiem pokaźną listę imion, tylko nie pamiętam na którym.

  OdpowiedzUsuń
 2. W tym roku chłopcy nie mają coś szczęście do imion: (

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa jestem jakie są jego pełna imiona. Zakładam, że jedno z nich to Julio. Swoją drogą nie widziałam, że są tak mocno zaprzyjaźnieni z rodziną Santo Domingo.
  Trochę mnie to dziwi dlaczego nie pokazali jego zdjęć. Na pewno ma to związek z prywatą, ale jakoś nie mieli problemu, żeby pokazać Elizabeth.
  Ekaterina super wygląda po dwóch porodach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wreszcie znalazłam pełne imię brzmi: Welf August Johannes Ferdinand Carl-Wilhelm Anthony Julio Mario
  odsyłam do bloga: https://ksieznezhanoweru.blogspot.com/2019/05/znamy-pene-imiona-welfa.html?m=0

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.