poniedziałek, 17 października 2016

Rahim i Salwa spodziewają się drugiego dziecka


Po urodzinowym weekendzie pora wrócić do pracy i nadrobić zaległości. Pewnie część z Was już słyszała, że księżna Salwa jest w ciąży! W oficjalnym oświadczeniu wydanym 7 października przez ojca księcia Rahima, Aga Khana IV, czytamy:

tumblr.com


To daje mi największą radość ogłosić, że książę Rahim i księżna Salwa spodziewają się drugiego dziecka. Ta wspaniała wiadomość, którą mam przyjemność podzielić się z Wami, przynosi ogromną radość i szczęście całej naszej rodzinie i społeczności Ismaili na całym świecie.


Para doczekała się już syna, księcia Irfana, który urodził się 11 kwietnia 2015 w Genewie. Drugie dziecko ma przyjść na świat na początku 2017 roku.

us.hellomagazine.com
hellomagazine.com

Jak więc widzicie, powoli powiększa się grono dzieci, które mają przyjść na świat w przyszłym roku. Nie zapominajmy jednak o Royal Baby z Luksemburga. Kto wie, może powitamy je już wkrótce? ;)

5 komentarzy:

 1. Cudownie! Będzie co robić w 2017:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wspaniała wiadomość! :) Nie mogę się doczekać porodu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobra wiadomość, będziemy mieć o kim czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, tylko szkoda, że w ogóle ich nie widujemy, a prasa o nich nie pisze.

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.