czwartek, 20 sierpnia 2020

Stylizacja miesiąca: lipiec

Nadszedł czas, aby wybrać najlepszą stylizację minionego miesiąca. Przed Wami dwie królowe i cztery stylizacje, ale wygrać może tylko jedna - i chyba nawet wiemy która ;) Zobaczmy, czy nas zaskoczycie. Ankietę znajdziecie TUTAJ, głosować możecie do 23 sierpnia do godz. 19.00.

1


2

3

4


Najlepsza stylizacja lipca:
pollcode.com free polls

***** ***** ***** ***** *****

Jak widać, w ostatniej ankiecie (LINK) ponownie zwyciężyła królowa Letizia, zdobywając 38 z 63 głosów. Wszystkie wyniki zobaczycie TUTAJ.

10 komentarzy:

 1. Dla mnie zdecydowanie nr 3, choć nr 1 też jest ładna.

  OdpowiedzUsuń
 2. 2👍
  Dla zainteresowanych przesyłam link do reportażu na temat sukien ślubnych w SRK.
  Niestety po niemiecku ale może znajdą się osoby chętne na obejrzenie.
  https://www.ndr.de/fernsehen/programm/epg/Koenigliche-Brautkleider,sendung977216.html
  Pozdrawiam serdecznie,
  Gosia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dokument sprzed dwóch lat, oryginalnie wyemitowany w szwedzkiej telewizji. Jest wersja z angielskimi napisami: https://www.youtube.com/watch?v=zlKBrnqbitg

   Usuń
 3. Planowałam zagłosować na nr 3 - Matyldę - jednak teraz mam wrażenie, że Letizia (nr 1) prezentuje się zdecydowanie najlepiej z czterech propozycji. Matylda (choć wcześniej na nią głosowałam w tygodniowej ankiecie) w tym zestawieniu wydaje mi się wyglądać trochę "ciężko", a te lekkie zgniecenia troszkę psują mi efekt (swoją drogą ciekawe, jak sąsiedztwo innych stylizacji może wpłynąć na odbiór tej samej kreacji). To oczywiście tylko moja opinia; póki co Matylda pozostaje dla większości faworytką :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Numer 3 Królowa Matylda :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny pytanko troszkę związane z tematem. Która księżna najbardziej WAM się podoba? Np.Kate, Sofia, Meghan,Mary, Mette a może ktoś zdetronizowany np.Danica, Alina, Ekaterina? Oceniając wygląd, styl, osobowość.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo nieprecyzyjne pytanie. Przede wszystkim do kogo je kierujesz: do autorek bloga czy wszystkich czytelniczek (zakładając, że wszyscy odwiedzający są dziewczynami)? Które księżne wchodzą w grę - tylko żyjące czy też te historyczne (a jeśli też, to ile lat wstecz)? Chodzi wyłącznie o księżne czy księżniczki też się liczą? A co z królowymi (rówieśnicami księżnych)? W wyglądzie chodzi po prostu o subiektywne preferencje czy bardziej prezencję godną księżnej/królowej? No i najważniejsze - co rozumiesz przez "osobowość"? Nikt z tu obecnych nie zna tych kobiet, można co najwyżej ocenić wizerunek publiczny i wierzyć (lub nie) w nieoficjalne informacje/plotki o danej osobie - a jak wiemy to wszystko może być bzdurą.

   Usuń
  2. Jeśli chodzi o same księżne, patrząc "całościowo", szczególną sympatią darzę Kate, Mary, Elię i Tatianę - za długo prowadzę tego bloga żeby móc wybrać tylko jedną ;) Wskazałam je, kierując się raczej tym, jak je postrzegam na podstawie swoich obserwacji,oceniając raczej osobowość - choć tak jak zauważył anonim, nie znam osobiście żadnej z nich, więc to powierzchowna ocena.
   Co do stylu zdecydowanie wygrywa Mary i Kate (aczkolwiek też nie jest tak, że podobają mi się wszystkie ich stylizacje za każdym razem). Ale już w kwestii wyglądu jak dla mnie najładniejsze są Meghan i Alessandra, całkiem ładna jest też Sofia.
   Historycznych księżnych nie uwzględniam, bo na złość żadna nie chce mi przyjść do głowy i szczerze przyznam, że sięgając wstecz bardziej interesują mnie królowe czy księżniczki

   Usuń
  3. Gabrielo, z historycznych (w sensie zmarłych) i znanych są: Diana, Grace z Monako, może Rita. Wybór byłby także wśród licznych księżnych brytyjskich (z czasów Wiktorii), greckich, rumuńskich, szwedzkich czy rosyjskich (wielkich księżnych).

   Usuń
  4. Do anonimowy 20:49
   Może masz rację, że nieprezyzyjne, ale wiesz to jest fajne bo możecie napisać to co chcecie (zarówno o obecnych księżnych jak i historycznych), choć ja akurat miałam na myśli obecne. Można było wywnioskować to po przykładach, które podałam. Kieruję pytanie do wszystkich. Oceniamy całokształt.

   Usuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.