wtorek, 17 grudnia 2019

JETSUN PEMA SPODZIEWA SIĘ DZIECKA!


Dzisiaj świat obiegła radosna nowina prosto z Bhutanu - królowa Jetsun Pema jest w DRUGIEJ CIĄŻY!

HM King Jigme Khesar FacebookDrugie dziecko jej i króla Jigme Khesara przyjdzie na świat wiosną przyszłego roku. Jeżeli, tak jak poprzednim razem, wiadomość podano, kiedy ciąża jest już zaawansowana, termin porodu przypada prawdopodobnie na marzec lub ewentualnie kwiecień 2020.

Para jest już rodzicami chłopca, księcia Jigme Namgyela, który przyszedł na świat 5 lutego 2016.
Podobnie jak cztery lata temu, informację o błogosławionym stanie żony król Jigme Khesar przekazał w swoim przemówieniu do narodu, które wygłosił dzisiaj na stadionie Changlimithang w Thimphu z okazji 112. Święta Narodowego Bhutanu. Możecie je obejrzeć na oficjalnym profilu króla na Facebooku TUTAJ (przemówienie zaczyna się od 34:02, o radosnej nowinie król powiadomił w ostatnich 3 minutach nagrania).

screen

Swoje gratulacje parze królewskiej przekazał Premier Lotay Tshering: "[...] Dołączam do mieszkańców Bhutanu i poza nim, przyjmując takie satysfakcjonujące wiadomości. To czysty znak dobrobytu i wzrostu tego narodu. Będziemy modlić się o zdrowie Jej Królewskiej Mości Królowej i królewskiego dziecka, i niecierpliwie czekamy na jego przybycie."Przeglądając uważnie ostatnie zdjęcia Jetsun Pemy, można dostrzec, że druga ciąża jest bardziej widoczna niż pierwsza (ale może doszukuję się czegoś "na siłę"), choć nadal tradycyjne stroje maskują ciążowy brzuszek na tyle, że bez oficjalnego komunikatu nawet byśmy nie podejrzewali, że królowa może spodziewać się dziecka.

HM King Jigme Khesar Facebook

HM King Jigme Khesar Facebook

Embed from Getty Images

Cieszycie się? My z Martą jesteśmy zachwycone nowinami, szczerze przyznam, że nie mogłam się doczekać, aby je kiedyś ogłosić!

Gratulacje!!!


7 komentarzy:

 1. Kolejna świetna zapowiedź Royal Baby na 2020, rozbudzają nasz apetyt coraz bardziej

  /J.

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna wiadomość, też nie mogłam się jej doczekać! Gratulacje! Milka

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście znów się nie spodziewałam i znów zostałam zaskoczona. Kolejna cudowna nowina. Tym razem mam nadzieję na dziewczynkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super. Może będzie dziewczynka

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała wiadomość, kolejna zresztą, najpierw Luxemburg teraz Bhutan, ciekawe kto jeszcze ogłosi wyczekaną ciążę i zwariujemy z radości, ale tak pozytywnie :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Każda kolejna ciąża jest bardziej widoczna niż druga, więc nie dziwne, że ma większy brzuch

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.