poniedziałek, 20 sierpnia 2018

Niespodzianki ze Szwecji


Szwedzki Dwór Królewski zaskoczył Nas przed chwilą publikacją nowych, oficjalnych zdjęć rodziny królewskiej wykonanych przez Annę Lenę Ahlstrom w Solliden w lipcu. Tym samym mamy już cały komplet tegorocznych letnich fotografii wszystkich członków, wcześniej opublikowano podobne księżniczki Madeleine i jej rodziny.

Anna Lena Ahlstrom / kungahuset.seAnna Lena Ahlstrom / kungahuset.se

Anna Lena Ahlstrom / kungahuset.se

Księżniczka Victoria i książę Daniel podzielili się z Nami także innymi rodzinnymi zdjęciami wykonanymi tego lata, pierwszych pięć jest autorstwa Następczyni Tronu, z kolei ostatnie - księcia Daniela. Rodzina, jak wynika z podpisu, wakacje spędziła nie tylko na Olandii, ale odwiedziła też Hälsingland, Gotlandię oraz cieśninę Kalmarską pomiędzy Olandią a wschodnim wybrzeżem Szwecji.


Musicie przyznać, że to wspaniała niespodzianka na koniec wakacji. Już jutro księżniczkę Estelle czeka pierwszy dzień w szkole.

6 komentarzy:

 1. Śliczne są te rodzinne zdjęcia, ale brakuje mi zdjęcia całej rodziny-pary królewskiej z dziećmi i ich małżonkami oraz wnukami.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może takie zostanie wydane pod koniec roku razem z życzeniai noworocznymi

   Usuń
 2. Sielskie,anielskie zdjęcia pięknym zakończeniem wakacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Księżniczka Victoria robi naprawdę udane zdjęcia. Wspaniałe kompozycyjnie! Są jak zrobione przez profesjonalistę. Przepiękne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcia. Razem z tym wydanym w lipcu, które przedstawia rodzinę Madeleine, mamy komplet.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.