niedziela, 25 czerwca 2017

Listy z Holandii, Wielkiej Brytanii i Belgii


Kochani! Dziś zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia naszych ostatnich królewskich odpowiedzi:)                                                                         Gabrysia

30 maja dostałam list od królowej Elżbiety w podziękowaniu za życzenia urodzinowe i wielkanocne. Czekałam miesiąc i prawie trzy tygodnie.

Marta


29 maja otrzymałam list z Holandii. W kopercie znajdowała się karteczka z podziękowaniem za życzenia urodzinowe dla Króla Willema - Alexandra. Czekałam miesiąc i 5 dni.

6 czerwca natomiast dotarła do mnie odpowiedź od Królowej Elżbiety II z podziękowaniem za życzenia urodzinowe. Czekałam miesiąc i troszkę ponad trzy tygodnie.
19 czerwca otrzymałam odpowiedź na list wysłany do Królowej Matyldy. W kopercie znalazłam karteczkę z pozdrowieniami oraz mnóstwo zdjęć rodziny królewskiej:)
Czekałam tylko tydzień.


 A jak tam u Was ? Dostaliście ostatnio coś nowego?

6 komentarzy:

 1. Hej! Co napisałaś w liście, że otrzymałaś aż tyle zdjęć? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. List wysłałam bez okazji - zadałam parę pytań, zaprosiłam Królową do Polski i poprosiłam o zdjęcie:)

   Usuń
 2. Gratuluję zwłaszcza listu z Belgii piękne zdjęcia też dostałam kartkę z Holandii a poza tym na razie cisza

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja czekam na jakieś 8 odpowiedzi :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje! Też kiedyś na odpowiedź z Belgii od Królwej Matyldy dostałam tyle zdjęc. Niedawno dostałam odpowiedzi od Duke'a Vendome i Ksiecia Karola. Czekam jescze na 4 listy ;).

  OdpowiedzUsuń

Publikując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych, takich jak nazwa użytkownika czy adres e-mail, zgodnie z rozporządzeniem art. 6 ust. 1 lit. a RODO. Dane te są przetwarzane w celu opublikowania komentarza na blogu oraz do celów statystycznych.